Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-30 év közötti (átlagos)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 év közötti (átlagos) lányok/nők, mennyire gyakran próbálkoznak nálatok férfiak?

Figyelt kérdés

Olyanokhoz szól a kérdésem, akik átlagosan néznek ki, nincs rajtuk semmi kiemelkedő vagy kirívó, és teljesen átlagos szociális életet élnek.


Én ilyennek tartom magam (hülyeségnek tartom a pontozást, de legyen mondjuk jobb napjaimon 10/6), átlagos arc, átlagos testalkat, ápolt.


Munkahelyen és társaságban viszont egyáltalán nem szokta jelezni felém senki, hogy érdeklődne irántam. Régebben, még havonta 1-2 hétvégén kimozdultam barátnőkkel, akkor sem akartak ismerkedni velem. Fent voltam egy ideig Tinderen, de nem igazán az én világom.


24/N (nem ismerkedés céljából írtam ki a kérdést, a kéretlen privát üzeneteket törlöm)


Elsősorban nők véleménye érdekel, de férfiak elfogulatlan tapasztalatai is érdekelnek.


2021. febr. 5. 14:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Bocs, de a munkahely nem arra van, hogy rádmozduljanak
2021. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%
Igaz 40 felett, de napi szinten.
2021. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez nagyon sokmindentol fugg. ki mennyire jar el, mennyit van emberek kozott, mennyire tunik nyitottnak, milyen szituaciokban van gyakrabban.


amikor meg eljartunk szorakozni, akkor nalam szinte mindig beprobalkoztak paran, de mondjuk egy barban iszogatas kozben konnyebben megtortenik az ilyesmi, mint pl. munkahelyen. nyilvan aki nem jar bulizni, iszogatni, annal kevesebben is probalkoznak szamszerusitve. munkahelyen nalam nem probalkozott senki, de ez is olyan, h en kis csapatban dolgozom, foleg nokkel. aki nagyobb helyen dolgozik, sok fiatal pasival, annak az eselye is nagyobb, h valaki ranyomul.


alapvetoen nem nezek ki kihivoan es nem vagyok az a tipikus cuki bubajos lany, aki mindenkire mosolyog, inkabb tunok megkozelithetetlennek + melle meg nagyon magas is vagyok, tehat szerintem hozzam eleve kevesebben mernek szolni, mint egy hasonlo adottsagu, de mondjuk bargyun mosolygos vagy akar kihivoan oltozkodo, flortolgetos lanyhoz.

2021. febr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
20%

Munkahelyen és társaságban viszont egyáltalán nem szokta jelezni felém senki, hogy érdeklődne irántam.



Eleve azt fújják h melóban nem jövünk össze senkivel. Ezen nemtom mi a meglepő vagy baj.

Neked is csak a figyelem hiányzik semmi más.

2021. febr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Szerintem is figyelemhiány.


Kit érdekel a strigula, hány ember próbálkozik be, ha netán 1 olyan jön, akivel lehetne normális kapcsolat is?



3. Milyen magas vagy?

2021. febr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Soha nem próbálkoztak nálam, semennyire. És ezt komolyan mondom. nem vagyok ronda, adok is magamra, de tipikusan az a semmi extra vagyok. Általában barátzónába kerültem, egyetlen esetet leszámítva, aki azóta a férjem. Egyébként ez engem sosem érdekelt, mármint hogy próbálkoznak-e vagy sem. Szerencsére hamar, 21 évesen ismertem meg a férjem, így nem voltam tágörcsölve a társkeresésre.
2021. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
#5: 178 cm vagyok, de sose hordok teljesen lapos cipot, szoval kb a ferfiak 70-80%anal minimum magassbb vagyok.
2021. febr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
32%
178 azért az tök jó. Kár, hogy kevés magas lány van.
2021. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
53%

Amugy, ha tenyleg ilyen sok no van, akihez nem mennek oda, nem gondoltatok arra, hogy ti kezdemenyezzetek? Nem fog osszedolni a vilag es higgyetek el, egy pasit ez hihetetlenul feldobna sot, kulturaltabban tud elutasitani, mint valamennyi no.


A baj az, hogy (itt is latom, magamon tapasztalom) a helyzet rosszabb lesz ennel es ha komoly kapcsolatot akarsz, nem valik be a "varok a megfelelo emberre, hogy megtalaljon, mint

filmeken ", mert ez ma mar nem igy megy. Mar en sem kezdemenyezek pl boltban, utcan, random helyzetekben, a munkahely meg nem erre van, mert rossz tapasztalataim vannak es nagyon tavolsagtarto a legtobb ember. De meg a netes appokon is l.


Ha figyelmet akarsz es a beprobalkozok szama alapjan lesz onbizalmad, akkor az nagyon gaz, nem igy gyersz onbecsulest.


De a "pasi dolga lenne ez meg az" meg egy kifogas. Emberek vagyunk, sok mindent nem lehet elvekhez kotni meg elvarasokra epiteni. Sosem tudhatod, eleted szerelme lehet pont nem egy nyomulos paprikajancsi es nem feltetlen probalkozik utcan, vagy 2 excel tabla kozott🤷

2021. febr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha a csövesek és hót részegek is számítanak akkor eddig 5-en. Ebből csak 1 volt normális, utcán leszólítós férfi.


Amúgy 3 párkapcsolatom is úgy lett, hogy én vetettem ki a hálóm, szóval ez nem siránkozás, és bőven elégedett vagyok ilyen statisztikával is.

Sokkal rosszabb volt 15-20 között... na akkor dömping volt 40-50-60+-os bácsikból. Amint kinőtt a mellem, már kaptam az ajánlatokat apám korú fazonoktól. Persze korombeli, meg senki. Az nagyon gáz korszak volt.

2021. febr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!