Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kifejezetten kövér nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kifejezetten kövér nőknek mi a véleményük arról a férfiról,aki vonzónak találja őket,s ismerkedni próbál meg velük?

Figyelt kérdés

Azért vagyok erre kíváncsi,mert a legtöbb ember szerint az a férfi,akinek a nagyon nagy nők tetszenek nem normális,aberrált stb.

Én is kaptam már sértést bőven az ízlésem miatt,pedig teljesen normális,egészséges férfinak tartom magam.



2021. febr. 5. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha kimondottan a kövérség vonz, az nekem nem pozitív. Most küzdök én is a súlyommal, de tudom, hogy ez nem egészséges, sőt kimondottan káros állapota a testemnek. Így nem akarok ilyen formába maradni és nem akarok olyan férfit, magam mellé, aki nem támogat abban, hogy megőrízzem az egészségem.
2021. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Az a férfi,akinek ez jön be nyilván a kövérség vonzza,mert ez tetszik neki.

Az ilyen nők nem örülnek annak,hogy valaki szépnek és vonzónak látja őt?

2021. febr. 5. 15:52
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Ahogy annak sem örülnék, ha lábfétisesnek tetszene a lábam, annak sem örülök, hogy hájfétisesnek tetszik a hájam.
2021. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok minden nő, csak a saját nevemben nyilatkozni.

A férjem ismer régebbről, amikor vékony voltam. Mégis akkor kezdett utánam érdeklődni, amikor betegség szövődményeként meghíztam. De nem a külsőmbe szeretett bele inkább, hanem a személyembe.

Ha neki a kövér test lenne a preferencia, nem is kezdtem volna vele. Tudom, hogy amibe élek nem jó. Nem egészséges. Most egyéb okoból nem tudok tovább diétázni, de ha nem modell karcsú, de egy egészséges testsúlyt akarok elérni. Az pedig egy olyan férfi mellett bajos, aki a gömbölyded formát fetisizálja. Nem fog támogatni, amikor életmódot váltok, és változik az alakom. Mert nem akarok ebben élni, akármennyire is kényelmes, hogy a másik elfogadja és még tetszik is neki.

2021. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Értem,s természetesen el is fogadom,amit írtatok.

Van személyes tapasztalatom,s az más mint a tiétek.

Volt extrém túlsúlyos kedvesem,s örült,hogy elfogadom olyannak amilyen,sőt odavagyok érte.Ha akart volna sem tudott volna lefogyni,mert hormonális problémái voltak.Eleinte nem hitte el,hogy tetszik nekem 192 kilósan,de idővel megérezte,hogy így szeretem.

2021. febr. 5. 16:13
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
De nem őt szeretted, hanem azt, hogy dagadt.
2021. febr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Mert ez ugyanolyan külsőség, amit megvetnek vékony nők is. Meg a szépek is, meg a magasak is. Felszínes baromnak tartják az illetőt, csak ez még párosul a perverziójával is. Ki szeretné, hogy egy ilyennek legyen a céltáblája?
2021. febr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én őt szerettem olyannak,amilyen.

Úgy látom,ezt nem igazán értik meg az emberek.

Természetesen azért voltam vele,mert így tetszett.

Ha 50 kg-os lett volna,nem vele ismerkedek.

2021. febr. 5. 16:23
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Ki a banatot erdekel mar megint a hulyeseged? Ha mindenki eliteli a perverziod, akkor miert erzel ra kenyszert, hogy egy anonim forumon a kepebe told masoknak? Olyan vagy, mind a pride-osok, akik a kamionrol "uzennek".
2021. febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%

Beteg vagy.A kövérség az egészségtelenség jele .Ehhez vonzódni...

Olyan mintha ahhoz vonzódnál hogy valaki náthás.

2021. febr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!