Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esélyem lehet a lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem lehet a lánynál? Egyáltalán van esélyem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt így látatlanban, vakon nehéz megmondani, de érdekelne, hogy mi a véleményetek.

Fiúk és lányok is írhatnak. Kíváncsi vagyok mind két fél véleményére.


Nos: a munkahelyen van egy lány. Nagyjából 3 hónapja jött. Úgy kicsivel karácsony előtt.

Bókoltam neki jó párszor, kicsit beszélgettünk is.

Sajos most a vírus miatti lezárás miatt nem tudtam sehova elhívni, meg amúgy is csak hetente párszor találkozunk a cégen belül.

(Nagy cég, nem mászkálhatok, mert annyi a munkámnak ha többször rámszólnak.)

Délután nem jó, mert hamarabb megy el mint én és az igazat megvallva még annyira nem is beszélgettünk sokat, hogy el merjem hívni valahova.

Karácsonyra vettem neki egy kis apróságot.

Elfogadta, de pár ismerősöm (lányok) azt mondták, hogy ők is elfogadják az ilyen ajándékokat, már csak azért is, mert nem akarnak senkit megbántani.

Szóval ez nem jelent semmit.

Örül a bókoknak, látszik rajta, de csak mosolyog vagy elpirul. Nem mond vissza semmit, csak jól esik neki.

Ha beszélgetek vele válaszol, de ő nem nagyon kérdezget. Nem nagyon érdeklődik rólam. Kicsit olyan mintha nem érdeklém.

Ha valami miatt bejön az irodából, akkor is inkább másokat kérdez. De mondjuk ez is érthető, hogy inkább a vezetőktől kérdez dolgokat. (De sajnos azt is amiben én is tudnék segíteni neki.)

Ha épp arra járok amerre ő van, akkor nem néz rám. Vagy ha igen, akkor is csak egy pillanatra. Rámnéz, hogy ki jár arra, majd vissza és dolgozik tovább.


Nem tudom. Van értelme tovább próbálkozni, vagy inkább hagyjam az egészet, mert csak beleélem magam, és rosszabb lesz ha tényleg nem akar járni velem?

Vagy ezek még nem jelentenek semmit és próbálkozzak tovább?


Ti mit tennétek? Lehet esélyem nála?



2021. febr. 7. 02:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ha beszélgetek vele válaszol, de ő nem nagyon kérdezget. Nem nagyon érdeklődik rólam. Kicsit olyan mintha nem érdeklém." Nem tudom mennyire introvertált, de én pl. eléggé magamba forduló vagyok, mégis kérdezgetnék.

De az is lehet zavarban van.


Ez a munkahelyi szerelem dolog eléggé rizikós, sajnos.

Esetleg más munkatársak nem tudnak valami infót róla?

2021. febr. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Két dologra gondolok. VAgy tényleg nagyon félénk, zavarban van és ezért nem érdeklődik, nem reagál a közeledésedre, vagy valóban nem jössz be neki. MOndjuk, a második esetben - én a helyében legalábbis - már az ajándékot sem fogadtam volna el, szerintem ez lenne a korrekt. Nőként mondom egyébként, hogy ha annyira de annyira érdekelnéd, hidd el, teperne utánad.
2021. febr. 7. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Hagyjad, nem érdekled. De erről nem kellett volna novellát írni.
2021. febr. 7. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy bejössz neki, de van párja.
2021. febr. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem mutatja, hogy érdekled, van esély rá, hogy érdekled. Ezt csak akkor tudhatod meg, ha alkalomadtán elhívod randira.
2021. febr. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Barátja van
2021. febr. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg mert ha meg se próbálod soha nem fogod tudni de csak akkor próbáld meg mikor egyértelmű jelzést ad. Munkahelyen jó ha az ember kelemetlenség nélkül tudja folytatni a közös munkát utána.


Lehet amúgy intro vagy lehet lelkileg nehéz most neki. Ha barátja lenne akkor már hárította volna a bókjaidat ha olyan egyértelmű bók amiknél érezteted, hogy randira szeretnéd hívni, vagy csúnyán nézne rád vagy látnád az arcán hogy neki ez kellemetlen.


Szerintem csak szimplán beszélgess vele, és kérdezz rá úgy hogy van-e barátja hogy ne kérdés formájába hanem mond neki hogy biztos várja a párja otthon engeded is meg ilyen hasonló típusú válaszokat.

2021. febr. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem felejtős.
2021. febr. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem jár senkivel.

Ez az egy amit biztosan tudok.

2021. febr. 7. 10:01
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
A 2# megírta a tutit! “ Nőként mondom egyébként, hogy ha annyira de annyira érdekelnéd, hidd el, teperne utánad.” hidd el ha egy valamit tanultam az évek során akkor ez az! Ha tetszel egy nőnek és meg akar kapni minden méltóságot képes felredobni a cél érdekében! 30/F
2021. febr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!