Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményed erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről a viselkedésről?

Figyelt kérdés
Adott egy lány, akinek elmondtam, hogy többet szeretnék tőle. Ő azt mondta, hogy nem, de legyünk barátok. Én ezt szó nélkül elfogadtam, értek a nemből, nem ő az egyetlen lány az országban, de a barátságából nem kértem. Erre ő kiakadt és megsértődött. Ez ebben a helyzetben annyira nagyon már nem izgat, de érdekelne mások véleménye: tényleg én vagyok a szemét alak? Szerintem amit csinált az egy gyerekes viselkedés.

2021. febr. 7. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Igazad van. 31/N
2021. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Azért sértődött meg, mert talonba akart tartani. Általában a legyünk csak barátok azt takarja, hogy nem érdekelsz de, ha kell valami akkor legalább tudok hozzád jönni, mert #úgyismegteszedmajdnekem.
2021. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd, örülj, hogy megszabadultál egy ilyen ostoba libától. Valószínűleg annyit jelentett volna neki a "barátság", hogy ott vagy neki az ismerősei között, de amúgy le se szart volna. Nem vagy szemét alak, neki joga van elutasítani téged, neked meg jogod van azt mondani, hogy nem kérsz a barátságából.
2021. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Jól tetted, így kell ezt.
2021. febr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Jól cselekedtél, ne szenvedtessen.

Egy nő képes barát zónába rakni egy férfit (fordítva is), nem kellett volna kétértelmű jeleket adnia, s akkor nem szerettél volna többet.

Az, hogy fáj neki, hogy elvesztette a csetpartneret,

Így járt. Legközelebb legyen okosabb.

2021. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#5: Nem hiszem, hogy egy ilyen ember később okosabb lenne. Az ilyenek önzők, fel sem fogják, hogy mit csinálnak a másik emberrel. Amúgy sajnos sokan ilyenek, számukra a támadás a legjobb védekezés. Eleinte adják a jeleket, meg ha te bókolsz nekik, akkor hízik a májuk, de képtelenek azt mondani, hogy "ne csinálj hülyét magadból, mert nem érdekelsz". Aztán meg ha valami nem úgy alakul, ahogyan ők szeretnék, jön a hiszti meg az érzelmi zsarolás. És a "legyünk barátok" max. annyit jelent, hogy ott van nekik egy ember, akit semmibe vesznek, max. ha lelki szemetesre vagy segítségre van szükségük, akkor felkeresik.
2021. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A karma működik. Visszafogja kapni előbb, utóbb. Ha más nem, akkor talán észhez tér. :)
2021. febr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Karma egy kamu de ez a nő is egy idióta.Ezen megsértődni te jó ég.Inkább te sértődhettél volna meg hogy megsértődik.
2021. febr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

" Erre ő kiakadt és megsértődött. Ez ebben a helyzetben annyira nagyon már nem izgat, de érdekelne mások véleménye: tényleg én vagyok a szemét alak?"


Ezt hogy logikáztad ki?:)

Mindenkinek joga van a saját érzéseihez, nem vitathatod el tőle, de mért lennél szemét alak?


"Szerintem amit csinált az egy gyerekes viselkedés."

Érezni nem gyerekes.

Másokat minősíteni, leértékelni viszont az.

2021. febr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ingatag önbizalma van, labilis ember. Csak szenvedtél volna mellettemég barátként is.
2021. febr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!