Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért van ilyen kevés matchem, vagyis inkább "likeom" ? 31F

Figyelt kérdés

Leginkább női véleményre lennék kíváncsi :)


Szóval volt barátnőmmel tinderen ismerkedtem meg... akkor még nem ez ment mint mostanság, hogy úgy válogatnak a nők mintha valami hercegnők lennének. (mármint félreértés ne essék, válogatni kell én is válogatok, ez oké, de kvázi a legrondább csaj is simán lepattint kb mindenkit aztán kb a szőkeherceggel áll csak szóba) És ha matchelünk is akkor imádkozok , hogy egyáltalán írjon, ne unmatcheljen instant és ne legyen full bunkó.


Magamról el tudom mondani, hogy (az itt lévő kisebbségi komplexusos pasikkal ellentétben) nem keresek rosszul ezen a karrier szinten már ahol vagyok (és még tervezek előre lépni, bár már nincs sok előre)/nem vagyok alacsony (185). Szóval a munkámból adódóan is adok magamra, szeretek jól öltözködni, figyelek a súlyomra (nem leszek soha egy olimpiai sportoló alakjával megáldva, de a nagyon erős átlagot megütöm)


Egy normális bemutatkozó szövegem van , ami inkább csak valami (számomra) vicces kis szöveg. És ha ráírok valakire (már ha tudok egyáltalán írni bárkire is ) akkor hasonlóval indítok.


Nem vagyok válogatós, nem kell agyonsportolt testalkat, ha van kis husi az is bejön, nem azt mondom, hogy mindenki bejön, csak nem rakom magasra a lécet.


Amiből nem engedek , viszont a gyerek (MÉG ne legyen) és a háziállat (Fifikét nem szívesen terelgetném jobbra balra a lakásban hosszútávon) A cigi is ilyen volt régebben, de azt kezdem elengedni , pláne hogy manapság léteznek már erre alternatívák , de én nem cigizek.


Ja , nincs kirakva száz darab utazgatós fénykép a profilomra, mert eddig más volt a prioritásom (ettől lehet bekerülök a kevésbé érdekesek közé) ... így lett egy újépítésű lakásom (számokkal nem dobálóznék megint, de én vettem és nem anyuék...)


Szóval mi az ami miatt átnéznek rajtam tinderen mostanság? Mert kezdem nem érteni és ez kezd eléggé frusztrálni is. (ez kb a vírus óta megy így előtte nem így volt)


Ha valaki szeretné képet küldök, de csak akkor ha mond is valamit :D


Ugyanitt , ha valaki szeretne ismerkedni, akkor csupa fül vagyok :D (neten kívül úgy sincs máshol lehetőség jelenleg)


31F Budapest



2021. febr. 7. 21:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem csak kifogtad eddig. Ne add fel 😉
2021. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanezt tapsztalom, hasonló figura vagyok mint te csak 13 éves komoly sportoló múlttal. Régen emlékszem naponta 2-3 match 10 like. Kb 2 hete töltöttem le a tindert szetnezni 3 nap alatt 1 like 0 match 😄😄 megkell hagyni csodálkoztam is rendesen. Nem a te gepedben van a hiba. Na kitartás ✌🏼 30/F
2021. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Hát, ha azt kiírod pl., hogy nem akarod, hogy legyen a csajnak háziállata, akkor ők egy elég nagy csoport, biztos nem fognak jobbra húzni.

Nem látjuk, milyen képeid vannak kinn, ezért lehet, hogy azok előnytelenek, vagy kaputelefonnal készültek. Ha csak egy vicces kis szöveg a bemutatkozó, akkor lehet, hogy azok, akik elolvassák, nem találnak szimpatikusnak. Amikor én voltam tinderen, én nem húztam jobbra az ilyen emberek 90%-át, mert én nem tartottam viccesnek, meg nekem ennyi nem elég, hogy el akarjak kezdeni valakivel beszélgetni. Lehet, vannak mások is, akiket ez elijeszt: de másoknak simán lehet, ezért leszel szimpatikus, nem tudhatom. Ha esetleg leírod, akár privátban, akkor szívesen elmondom róla a véleményem. Meg a képedet is. (Nem ismerkedési céllal, van párom, csak segítenék :))

Tinderen van egy rakat kamu női profil is, ezt azért ne felejtsd el. Fizetett is, meg szórakozó pasik/hülyegyerekek.

2021. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%
Én ma töltöttem le és már kaptam 10 kedvelést (ebből 3 match), pedig egyáltalán nem vagyok jóképű, szar minőségű képeket töltöttem fel és bemutatkozó szöveget sem írtam. Szóval nálad valami nincs rendben, legalább az átlagosabb nőktől kellene kapnod pár kedvelést.
2021. febr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
5 perccel a regisztrálás után 100felett volt a lajkok száma.. nekem ilyen problémám meg nem volt..
2021. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A tinder kezd nagyon nem megbízható lenni, így aki komoly párkapcsolatot keres, az nem használja, mivel rengeteg a szexfelkeres, komolytalan match. (Férjem van en nem hasznalom, barátnőim mondták).

Kénytelenek mas platformon ismerkedni. Nem tudom az applikáció neveket, de ha érdekel szívesen utana kerdezek.

2021. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Úristen kB ezért nincs mert túl sokra tartod magad még ha neked nem is tűnik úgy.


Kb olyan vagány pasi vagyok mindenem megvan de ennek olyan hangzása van, hogy kB csak szexelni akarok

2021. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
41%
Szépen le lettem pontozva.. látom egyeseknek fàj az élet..
2021. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

Mar megint te? Komolyan, ott van a kérdés kiemelése gomb, az hogy most tinderes átköltésben irogatod ide az ismerkedos maszlagodat, az nem segít. :D


Most ez alá a kèrdèsed alá is linkeljem be az eddigieket? Nem mukodik es kesz, add fel, nem a gyakorirol lesz meg almaid asszonya. :D

2021. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
2- Hát ez az .... vírus előtt pl havonta találkoztam valakivel (nyilván akkor ez azt jelenti ennél több matchem volt, mert nem találkoztam mindenkivel) ,nem lett ezekből semmi mert vagy én nekik vagy ők nekem nem jöttek be, de ez megesik, de legalább volt valami, viszont egy éve kb hát abszolút semmi... Lehet a lányok úgy vannak vele, hogy nem most érdemes ismerkedni, hanem majd ha ennek az egész izének vége?
2021. febr. 7. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!