Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális nővel kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális nővel kellett volna megismerkedni annak idején, most mennyivel jobb lenne a lélek mélyén?

Figyelt kérdés
2021. febr. 8. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Egyszer már találkoztunk, most újra összefutottunk.


Akarod a segítségem?


De akkor a lelked az enyém.


Üdv,

Gaunter O'Dimm

2021. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mi a kérdés? Hogy segítsünk így? :)
2021. febr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:)
2021. febr. 8. 15:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre mind normálisnak tűnik.
2021. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ott a pont.
2021. febr. 8. 15:45
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
Minden nő egy ördög, a lelke mélyén romlott és rideg, egyetlen céljuk, hogy ők legyenek a középpontban, semmi más. Az utóbbi 1-2 évtizedben az informatika fejlődése során mindenki számára jól látható, hogy több nő is a facebookon meg instagramon éli az életét, a sok paraszt meg adja alájuk a lovat a lájkolgatással.
2021. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen és ez az , amit nem kéne.
2021. febr. 8. 15:48
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
Igy van, MNK. A nok csak 20 alatt, es 40 felett oszintek. Elotte meg, utana mar megtehetik. Kozte meg csak porog a kocsi-gyerek-lakas szent3sag burkolt kergetese.
2021. febr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőként egyszerűen nem értem ezt az általánosítást. Miért lenne minden nő ilyen? Miért olyan nehéz elhinni, hogy vannak normális nők, normális értékrenddel, akik normális kapcsolatra vágynak, célokkal, jövőképpel, értelmesen, intelligensen? Értem én, ha valakiből az elkeseredés szólal meg egy-egy csalódás után, de akkor így kell hozzáállni a jövőhöz? Hogy meg se próbáljátok, mert úgyis minden nő ilyen? Hát, nem.
2021. febr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

1


Nem gondoltam volna, hogy Master Mirror megjelenik a felnőtt párkapcsolatok rovatban, de szeretettel üdvözlöm ❤❤

2021. febr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!