Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas, 175 cm feletti, átlagos/vékony alkatú helyes nők milyen típusú férfiakkal vannak együtt?

Figyelt kérdés
Külsőre, belsőre, anyagilag is érdekel. És hogy általában milyen típusú férfiak jönnek be nekik, ha van zsánerük.
2021. febr. 9. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 176 cm vagyok nőként. A magasak jönnek be természetesen mert világ életembe mindig csak kisebb volt nálam mindenki. Ennek ellenére valahogy folyamatosan csak a kisebb srácokba botlok.volt már nálam alacsonyabb barátom is. Most is nagyon tetszik egy fiú aki szintén alacsonyabb.
2021. febr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szerinted minden magas, vekony nonek egyezik az izlese? meg szemelyenkent is valtozo, ugyanannak a nonek is tetszhet ket kulonbozo tipusu ferfi. ezt a zsaner dolgot ertelmesebb ember mar elengedte 16 eves kora utan.


nekem egyedul annyi a fix kikotesem, hogy legyen nalam magasabb, es lehetoleg ne csak par centivel, hanem mondjuk akko se nezzunk ki hulyen, ha magassarkut veszek fel. ezem kivul ne legyen vekonyabb, mint en, de kifejezetten dadagt se legyen. a belso dolgokba meg a kulso reszletezesebe felesleges is belemenni.

2021. febr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Fordítsuk meg. Ki lenne együtt ilyen nővel?

Nekem például 185 centisként pont ők jönnek be. Mondjuk hasonló magasságú haveromnak meg pont a 160as lányok 😅 szóval... talán meg is kaptuk a választ a kérdésre: igazából embere válogatja.

Tudományos bizonyítás vége :)

2021. febr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Én 180 cm magas vagyok, sportos alkatú, fejre szerintem átlagos. Nekem is kb annyi vágyam volt hogy a párom magasabb legyen, ne legyen elhizva és jókat tudjunk beszélgetni. Nagy szerencsémre ez sikerült, párom 193 cm, vékony alkat, vicces, okos, elbűvölő :) de ahogy írták a többiek, mindenkinek más az ízlése.21L
2021. febr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Mázlista a párod. Hiába vagyok 191, vékony vagyok. Szóba nem állnak velem XD
2021. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Azt csodálom, hogy magas nővel egyáltalán kilép a férfi az utcára és nemcsak egyszer megrántja, azt szevasz.
2021. febr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Én csak a férfiak álláspontját tolmácsoltam, ugyanis pontosan ez a véleményük.
2021. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem az. Legfontosabb hogy ne legyen dagadt a srác.
2021. febr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg az a legfontosabb, hogy ne legyen agyhalott, mint a 9-es:D
2021. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most ti itt egymás válaszaira válaszolgattok, vagy a kérdésre?
2021. febr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!