Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kövér fiatal nő is találha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövér fiatal nő is találhat szerelmet?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nincs önbizalmam a külsőm miatt.


Fogyózok, viszont a kívant eredmények nem jönnek könnyen.


Nem merek belekezdeni egy kapcsolatba sem, mert félek, hogy az ágyban elundorodnak tőlem. Pedig én már nagyon vágyok a szerelemre.



2021. febr. 11. 00:33
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
24%
A normális nőknél sorban állnak a férfiak, függetlenül a kinézetüktől.
2021. febr. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szuper, hogy diétázol! Viszont ne a pasikért tedd, hanem magadért, az egészségedért. Facebookon van egy csoport, akik nagyon jók és nem sanyargatással fogynak, hanem egészséges ételekkel, cla és pyruvat, kollagén étrend kiegészítőkkel. Súlykategóriás csomagjait vannak. Írj rám, ha érdekel és megírom a csoport nevét! Nekem csak 3 kg plusszom volt, de ugye azt a legnehezebb leadni. Sikerült.
2021. febr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
87%
kezd el szeretni magadat ÚGY AHOGY VAGY, mert ha te nem szereted a testedet, más sem fogja. Elmondanám hogy 94 kg vagyok 167 centihez és az utóbbi 3 pasim szexistennőnek tartott;) persze nem csak a szex miatt érdemes jóban lenni magaddal, de hidd el, nagyon sokan nem sekélyesek és képesek a dolgokat lényegében látni. És amúgy is, csontokkal csak a kutyák játszanak;)
2021. febr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
35%

#13: imadom az ilyet, amikor valaki ugy probalja leplezni a sajat onbizalomhianyat es probalja magat ‘jobb nonek erezni’ hogy masokat szol le. erdekes modon ezt a ‘kutyal jatszanak csontokkal’ dumat mindig csak elfolyt zsirdisznok hangoztatjak, akik igazabol irigyek a csinos, vekony nokre. kepzelem, mekkora szexistenno lehetsz az egy mazsaddal, 2 perc utan kifulladsz es a sajat pnadat se ered el a beledtol.


te beszelsz sekelyessegeol, amikor itt frocsogsz a csinok, vekony nokre?! szanalmas vagy.

2021. febr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Valóban sokkal jobban függ ez a kisugárzástól, mint a testalkattól, tapasztalatból mondom. Akiket ismerek óriási hordó csajokat, mind tök helyes, normál alkatú pasikkal vannak párkapcsolatban. A háj eléggé eltorzítja az arcot is, ez döbbenetes, amikor ilyen előtte/utána képeket nézegetsz, de még ezen felül is az egyik ilyen gömbölyű nőnek az arca rémesen néz ki, nincs álla, kuszák a fogai, ő az egyik sármos kollégám felesége...

Viszont ami mindegyikről elmondható, hogy egyáltalán nem érdekli őket az alakjuk, eszükben sincs fogyókúrázni, teljesen megvannak önmagukkal.

Ha valakinek az átlagtól eltérő az alakja és még rosszul is érzi magát emiatt, na ez egy elég rossz kombó! Lehet hogy egyszerűbb lenne pszichoterápián rendbe tenni az önértékelésed, mint ez a lefogyási önkínzás.

2021. febr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem értem a feltételes módot, rengetegkövér nő él szerető párkapcsolatban vagy házasságban...
2021. febr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
92%

14: Pedig 13-asnak valahol igaza van. Piszkafa vagyok, nem kellek. Lassan egy évtizede! A környezetemben vannak molett nők is szép számmal. Egyik sem volt ilyen hosszú ideig egyedül.

Kérdező, talán inkább az ismerkedési lehetőségek hiányával lehet gond. A netet hagyjuk... Élőben - normál, koronamentes helyzetben persze - mik (voltak) a lehetőségeid? Tanulsz még? Ha igen, van körülötted bőségesen mindenféle típusú férfi? Ha dolgozol, ugyanez a kérdés. Van olyan hobbid, ami társasan űzendő? Ha igen, ott mi a helyzet a nemekkel, korosztállyal, személyiségtípusokkal? Szerintem ezen sokkal több múlik.

2021. febr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
95%

Azert a kover az eleg tag. Nem lehet, hogy csak husis vagy, de kovernek erzed magad?


Pl nekem tetszenek a husis lanyok.


Amugy ne a kapcsolattol, konyvektol, pasiktol vard az onbizalmat. Azt csak te tudod megszerezni, ha teszel erte.


Pl komfort zonan kivuli sikerek. Vagy ha nem is akarsz kapcsolatot, de ismerkedj, tapasztalj es rajossz, lesz olyan, akinek igy is tetszel. Ha meg kicsit fogsz, mert zavar es ekozben talalsz valakit, az hab a tortan.

2021. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

17


En pasikent vagyok vekony, az sem jobb. Irtoznak a nok ettol. Es? Keresek, majd lesz, akit ez nem erdekel es a belsot jobban ertekeli.


Normalis csaj/pasi a belso dolgokat is keresi.

2021. febr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
53%
Persze, vannak kövér férfiak is.
2021. febr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!