Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kövér fiatal nő is találha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövér fiatal nő is találhat szerelmet?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nincs önbizalmam a külsőm miatt.


Fogyózok, viszont a kívant eredmények nem jönnek könnyen.


Nem merek belekezdeni egy kapcsolatba sem, mert félek, hogy az ágyban elundorodnak tőlem. Pedig én már nagyon vágyok a szerelemre.



2021. febr. 11. 00:33
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
#14 beteg az agyad, azt tudod?
2021. febr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
miert is lenne beteg?
2021. febr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
50%
20#. Vannak igen de valamiért van egy sanda gyanúm is hogy a kérdező hölgy inkább a 10/10-es daliákat vadássza....
2021. febr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
58%

dalia? meg vadászni?


mi ez, 19. század?

2021. febr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
79%

Hát úgy nem amikor ti is "önbizalomhiányos" kövér lányok a kigyúrt top pasikra hajtotok :D

Még az ilyen csajok se írnak vissza a társkersőn, sőt ha beszélek velük elég lekezelőek és nagyképűek.

2021. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

13#


"nagyon sokan nem sekélyesek és képesek a dolgokat lényegében látni. És amúgy is, csontokkal csak a kutyák játszanak;)"


Áruld már el kérlek,hogy a kettőt hogy sikerült közvetlen egymás alatt összehoznod!!


Most akkor te a kevés sekélyes lennél,vagy a sok,aki nem latja a lényeget?

Vagy a keves,aki sekelyesen a lenyegtelent latja,vagy..

Szval zavar van a toronyban sztem..

2021. febr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
57%

#17: Neked elsősorban egy pszichológushoz kellene menned, mert az sem normális, hogy kiírod ide hónapok óta a bánatodat, de mikor egy férfi rád ír még ESÉLYT SEM ADSZ AZ ISMERKEDÉSRE.


Én legalább férfiként élőben is próbálkozok meg neten is meg itt sem utasítanék vissza egyetlen nőt sem, aki nem zsírdisznó, ápolatlan fogatlan csöves, vagy 3 gyerekes anyuka. Igen, valóban ezekből az igényeimből nem fogok leadni, ez a 3 igényem maradt.

2021. febr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

26 vagyok, 23 évesen 83kilóra fogytam 110-ről, volt szex kapcsolatom, közben lett párom és azóta is együtt vagyunk, de most 92kg vagyok. Felmentem 100kg-ra,betegség és meló miatt. Nem ez számít.


Aki keres, az talál én így gondolom. Kezdj keresni és ne köntörfalazz a méreteiddel kapcsolatban. Én sem tettem, nem zavarta és most sem zavarja.( Bár azóta a kapcsolatunk szerintem romokban és semmi köze hozzá a súlynak.)

2021. febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
27: Sokkal inkább van szüksége pszichológusra annak, aki erőlteti, ami érzékelhetően nem megy neki. Annak nincs, aki reálisan felméri a helyzetét, és csak ventilál, hogy el tudja viselni a frusztrációt.
2021. febr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
#29: A pszichológus is azt javasolja, hogy vagy próbálkozz, amíg csak élsz, vagy add fel az egészet. De utóbbi esetben ne rágódj rajta meg ne panaszkodj, hanem zárd ki a témát teljesen az életedből. Keress valami hobbit, ilyesmi.
2021. febr. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!