Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok volt már olyan veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan veletek egyedülállóként hogy nagyon sokáig nem próbálkozott be nálatok senki?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyire zavart titeket, és hogyan törtétek meg a jeget?

2021. febr. 11. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Igen, most a vírushelyzet miatt nem járok társaságba ahol fiúk is vannak, mert nincs lehetőség. Hogy oldottam meg? Felregisztráltam Tinderre. Onnan voltak randik, de eddig azok sem alakultak úgy... 26L
2021. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Nincs olyan, hogy egy nőnél ne próbálkozzanak. Elég a tinder is, kismillió pasi lesi őt.
2021. febr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Volt/van.

A baráti társaságom és ismerősi köröm csak lányokból áll, és nincs se társkeresős regisztrációm, se képeim Facebookon. Facebookon kívül nem vagyok fent közösségi oldalon.


Amikor fiatalabb voltam, zavart, de mostanra megbékéltem a helyzettel. Mostanra úgy érzem, a pasizás (jobban mondva a külsőm turbózása és pasik után loholás) annyira fárasztó, hogy nem éri meg.

2021. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Persze. Sem Tinderre, sem más társkeresőre nem regisztrálok. Instám nincs, a fb profilom idegenek számára gyakorlatilag teljesen üres, de ismerősök sem látnak rólam képet. Élőben nem mozgok már olyan közegben, ahol kor és családi állapot alapján potenciális jelöltek lennének.

Zavar, de valahol úgy vagyok vele, hogy igazából mindegy is; ha próbálkozna is valaki, úgyis vannak mindenféle elvárásai, igényei, amiknek gyakorlatilag biztos, hogy képtelen vagyok megfelelni. Azért remélem, idővel eltűnik a libidóm - pár hónap múlva töltöm a 30-at, sajnos ez eddig még nem következett be, így ettől eléggé szenvedek, frusztrált vagyok.

2021. febr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 Képzeld akkor hogy a férfiaknak milyen fárasztó lehet nők után loholni. Nem igényelne túl nagy erőfeszítést hogy össze szedd magad. Nem mintha a nőknek olyan nagy követ kellene megmozgatniuk hogy egy randin találják magukat, de a te dolgod.
2021. febr. 11. 19:37
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
45ig nem fog megszűnni, de furcsán ijesztő enber vagy
2021. febr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

#5

Szívből sajnálom, hogy a férfiaknak többet kell loholni, de senki nem kényszeríti rá őket. Ők is nyugodtan dönthetnének úgy, hogy abbahagyják.

Nem tudod, mennyire keveset ad egy kapcsolat a számomra ahhoz képest, hogy mennyi erőfeszítést kell tennem érte. A kettő abszolút nincsen arányban. Sokkal kipihentebb, boldogabb vagyok, mióta nem pazarlom az energiáimat arra hogy "dögös legyek" meg "bulizni járjak" meg egyebek. De persze te nyilván ismered az életem minden percét, ezért állíthatod azt, hogy "Nem igényelne túl nagy erőfeszítést hogy össze szedd magad." Milyen igazad van, te nyilván jobban ismered az én időbeosztásomat. Merthát annyira jól ismersz engem. Tudod azt, hogy milyen nekem fogyatékkal élőként, tudod azt is, hogy milyen anyagi problémáim vannak, azzal is tisztában vagy hogy a fülemen-arcomon lévő műtéti heg pontosan mennyire nagyon szexi. Ugye?

#3 válaszoló vagyok

2021. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem donthetunk ugy dragam.


Ha mi nem.loholunk, soha senki nem fog odajonni hozzank, soha nem lesz randink sem.


Kepzeld el, a pasikra jo ha raneznek (vagy lehajtjak a fejuket) a tomegkozlekedesen, nemhogy valaki megszolitsa oket barhol...sehol.


Nektek konnyu dolgotok van, amikor barhol siman megszolithatnak titeket. Amig minket soha.


Szoval, nem kell nyafogni.

2021. febr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De hát épp ezaz.

Ha én tudok úgy dönteni, hogy innentől se szex, se szerelem, se semmi (több mint három éve) akkor ti is dönthetnétek így. Nyugodtan élhetnének a pasik is punci nélkül, csak nem hajlandóak.

2021. febr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Lol...


Muci. Nehogy azt hidd mar, hogy csak a punci a lenyeg a pasiknal. Tudod, szeretet, szetelem, kotodes. Woooow a pasik is ereznek erzelmeket micsoda felfedezes...


Az, hogy te nem akarsz ebben reszt venni a te dolgod. Ha te nem akarsz szerelmet, az is. De ne altalanosits es degradalj le minket a "pinabubus" szintre.

2021. febr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!