Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes szakítani egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes szakítani egy olyan kapcsolatban,ahol úgy érzitek elvagytok ,de talán mégsem az igazi?

Figyelt kérdés

Nagyon sok komolytalan,megbízhatatlan ember van a férfiak,nők között is manapság, nem tudom mennyire van értelme "ugrálni"..

25/l



2021. febr. 12. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Ha nincs jobb, akkor igen. Lehet, hogy nem is lesz.
2021. febr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Egyedül is lehet "ellenni", vagy barátokkal, nem kell ehhez "pár", aki mellett csak húzod az idődet.
2021. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha nem érzed jól magad egy kapcsolatban lépj ki belőle. Csak azért, hogy legyen melletted valaki nem éri meg a kapcsolatban maradni.
2021. febr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a szar jobb mint egyedül, ha 60 éves elmúltál vagy nagyon ronda vagy akkor maradj vele.
2021. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Atttól függ: Lehet e javítani rajta. Ha csak az a bajod, hogy "megszokott lett", akkor a következő, azutáni stb. is az lesz.
2021. febr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

én ezt nem fogom eldönteni.


Mit takar nálad, hogy nem az igazi? Az elején miért jöttél össze vele? Mi romlott el? KÖZÖSEN megtudjátok javítani?


Nem egyből kell lelépni.


Igazi létezik? Szerintem nem. IDEÁLIS van, de mint a filemekn igazi, az nincs. Lehet az én igazim a világ másik végén van.

2021. febr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!