Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányonak/nőknek vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányonak/nőknek vagy a férfiaknak nehezebb párt találni Magyarországon?

Figyelt kérdés
Kérdésem átlagra vonatkozik.

2021. febr. 13. 11:38
A kérdező szavazást indított:
Férfiaknak nehezebb
Lányoknak/Nőknek nehezebb
Nincs különbség
66 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Nemtől függetlenül nekünk, nem vonzó külsejűeknek nehéz, mindenki másnak baromi könnyű.
2021. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
41%
Férfiaknak bármilyet nehéz, nőknek normálisat. Bár nagyban függ attól h ki mire alkalmas. Pl ha vki komolyat keres de csak szexre talál, az szexre keres.
2021. febr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%

1. Nőnek találni kapcsolatra férfit

2. Férfinak találni szexre nőt

3. Férfinak találni kapcsolatra nőt

4. Nőnek találni szexre férfit

2021. febr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
31%

Még az áltlagos külsejű férfiaknak sem egyszerű, valamit még fel kell mutatni mellé. Akár évek is eltelhetnek mire egy átlagos lányt összeszed magának. Akinek pedig a genetikai lottón nem húzták ki a számait, alacsony, vagy csúnya szabálytalan arc, idomtalan, aránytalan csontváz(hiába eddzel, akkor is gnóm maradsz) stb, annak kb lehetetlen.

De visszatérve az átlagemberre, egy átlagos lányt majdnem minden férfi megdugna, még az alfák is, az átlagosok pedig még feleségül is elvennék, családot alapítanának vele bármikor. Csak valamiért az átlagos lánynak nem kell átlagos férfi.

2021. febr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
70%
Mivel általában a nők a férfiakkal szoktak párban állni (itt minden homoszexuálistól elnézést kérek, de a többségről beszélünk ), akkor logikus, hogy ugyanolyan nehéz NORMÁLIS párt találni. Egy éjszakára nem olyan nehéz egyiknek sem, ha átlagról beszélünk. Nyilván átlag alatt rosszabb a helyzet, de hogy melyik oldalnak, az világi jó kérdés, mert nem tudom. :D
2021. febr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
25%

5# csak azt felejted el, hogy sok nő inkább egyedül van, minthogy összejöjjön egy átlagos férfival. Nyilván nem fognak engedni a nők az elvárásaikból, csak ez nem mindig reális elvárás. Nagyon kisarkítva és szerintem innen is ered, olyan ez, mint amikor a tinilányok szerelmesek az aktuális sztárba, nyilván soha nem lesz az övék. A tinifiúkmax kiverik, de nem szállnak így el.

Ezért nem jön ki a matek.

2021. febr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%
Hát, ez érdekes, mert a minap sétálva rengeteg átlagos párt láttam, ahol egyik sem volt egy topmodell. Akkor ők hogy csinálják? Ennyi milliomos egy városban tuti nincs, ahol amúgy is csak gyárak vannak. :D
2021. febr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
25%
Én azt nem mondom, hogy átlagosként nem lehet, mert nyilván ez nem igaz. Hanem azt, hogy még egy átlagos férfinak is nehéz az átlagos lányok között megtalálni azt a néhányat aki nem felszínes és hajlandó ismerkedni vele. Míg egy átlagos lánnyal bármelyik férfi szívesen ismerkedik, az jogy milyen céllal, az más kérdés.
2021. febr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
12%
Én is most ettől félek, hogy hogyan találhatok egy átlagos lányt, kb csak tinder lehetőség van. Nem vagyok tökéletes, van diplomám és munkahelyem, de nem keresek olyan jól, nem vagyok magas kb 174 cm, nem vagyok izmos de kövér se. Szóval semmi olyan nincs bennem, ami érdekes lehetne. Volt barátnőm is átlagos, kedves és aranyos volt, aki nem volt elszálva magától pl, de szerintem ő ha akar bármikor talál magának pasit, ha egy kicsit félénk is.
2021. febr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
34%

"Mivel általában a nők a férfiakkal szoktak párban állni"


Igen, de lehet, hogy egy-egy gazdag, extrán jóképű "alfa" egyszerre "több vasat tart a tűzben" és a megkérdezett nők mindegyike úgy nyilatkozik, hogy "igen persze vele jár a srác", addig sok átlagos/átlag alatti férfi marad hoppon és semmi/senki nem jut neki.

Ráadásul fiatalabb korosztályokban (50 éves kor alatt), valamivel több férfi van, mint nő.


Nőként is nehéz normális PÁRT találni, de egyrészt nem mindegyik nő akar ilyet, hibáa mondja az ellenkezőjét, másrészt úgy azért könnyebb a helyzet, hogy egy átlagos nőnek an lehetősége VÁLOGATNI! Neki nem kell évekig randizgatnia, keresgélnie, önfejlesztenie" meg csomó baromság, hogy egyáltalán felfigyeljenek rá.

Egy sima, hétköznapi srácra, még ha alapból semmi különösebb gond nincs vele, nem fognak csak úgy felfigyelni a nők, nem fognak vele csak úgy összejönni.

Egy ugyanilyen lánynak kvázi elég szépen mosolyognia és biztosan lesz sikere.

Vagy regisztrál valamilyen társkeresőre és tuti, hogy több 100-an akarnak majd vele beszélgetni. És igen, tudom, hogy ott sokan csak a szexre hajtanak, de legalább a sokaságból TUD VÁLOGATNI a csaj! Van miből merítenie!


Kb. olyan ez mintha a Szaharában akarnék én fát gyűjteni (átlag férfi), lehet, hogy találok, mert a közelben van egy oázis, de azért sokkal kisebb az esélye, mint egy olyannak aki mondjuk Magyarországon akar fát gyűjteni (átlag nő).

Az átlag feletti férfi Magyarországon gyűjt, az átlag feletti nő meg valahol az Amazonas mentén...

2021. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!