Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol és hogyan lehet ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan lehet ismerkedni a járvány alatt?

Figyelt kérdés
Egy egyetemista fiatal számára majdnem nullára lettek korlátozva az ismerkedési lehetőségek. Egyetem, mozi, kocsma, étterem, kávézó, könyvtár, edzőterem, szórakozóhely stb. zárva. Hol lehetne mégis ismerkedni? A tinderen és társain a helyzet teljesen katasztrófális. Mit kellene tegyek de komolyan? Alig mozdulok ki a házból hónapok óta. Menjek oda ismeretlen emberekhez a plázában vagy az utcán és szólítsam le őket? Írjak rá random emberekre facebookon/instán? Bárkinek bármi használható ötlete? 19/f

2021. febr. 13. 16:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
40%

Mi a baj a Tinderrel? Én ott ismerkedem.


Élőben aztán az első 1-2 randira lehet találkozni sétálgatni (ha nem éppen mínusz van), aztán már fel lehet menni egymáshoz, de nem kell egyből szexelni, ott is lehet beszélgetős vagy pl főzőcskézős este.

2021. febr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
54%
Nekem az is a bajom, hogy alig van olyan lány, akit szívesen megismernék. Annyira unalmasak és rosszindulatúak az emberek, hogy sokszor találkozni sincs kedvem. szűk 1 éve mégis azt mondtam, na jó találkozom egy lánnyal és az is csak erősített ebben, mert tök sz@r volt a randi, nem éreztem jól magam. Végig muszájból meg tisztességből csináltam, pedig megfordult a fejemben, hogy hazamegyek a fenébe. 30f
2021. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A 11-es vagyok. De akkor a sok lepontozás-meister elmondhatja a maga tökéletes ismerkedési stratégiáját is a mostani vírusos időkre.
2021. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

13.-nak.


Az 1. már elmondta.

2021. febr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
9%
14. Az is egy módszer, ha élőben ismerkedsz és nem interneten. De itt most az internetes ismerkedést írtam le, hogy most hogy lehet ott megszervezni a randikat így a lezárásos időkben.
2021. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
14: és te vagy az első válaszoló :DDD
2021. febr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is probléma, mondjuk nem csak kifejezetten a párkeresés és ismerkedés miatt, hanem úgy eleve a bárminemű emberi kapcsolatokra és szociális életre nézve. Én konkrétan az első hullám, a távoktatás kezdete vagyis március óta otthon vagyok és azóta kb. mintha megszűntem volna létezni. Persze, próbálom kihozni a legtöbbet a helyzetből, de számomra ez nagyon nehéz, mindenhogyan megvisel és már nagyon várom, hogy visszatérjünk a normális életkörülményeinkhez. Egy átlagos napon én is csak itthon vagyok, tanulás címén ülök a gép előtt órákon keresztül, max. a szüleimmel találkozom személyesen és olyanokkal próbálom lefoglalni vagy szórakoztatni magam, hogy tornázok a 9 négyzetméteres szobámban és hasonlók, mindezt már lassan egy éve. Kezdem azt érezni, hogy megbolondulok itthon és nagyon hiányoznak a hétköznapi emberi interakciók, spontán beszélgetések, a kollégium, az egyetem, az emberek stb., minden. Számomra ezeket nem tudják pótolni az online megoldások.
2021. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Igen, aki egyedül lakik egy lakásban, annak elhiszem, hogy nehéz. Nekem, ahogy csúfolni szoktátok, mamahotelesként van társaságom itthon.
2021. febr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18.-nak.


És ez, hogy jön ide???

2021. febr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19--17 nek írtam.
2021. febr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!