Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan aki szívesen ünnepel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki szívesen ünnepelné a valentín napot, de még nem volt kivel?

Figyelt kérdés
Én már kb 10 éve vágyok arra hogy meglepi vacsit főzhessek valentín napra, valami kis kedves ajándékkal, összebújós filmnézéssel. De mindig egyedül vagyok, szóval általában pizza van valami nyálas romantikus filmmel😂. Persze nem csak valentín napkor vágyok ezekre, de olyankor mindenki olyan boldog a párjával, és megesik hogy irigykedem. Nyugtassatok meg hogy nem vagyok egyedül azzal hogy még soha nem ünnepeltem valentín napot. 22-én leszek 25N (szintén egyedül)

2021. febr. 13. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem mondom, hogy szívesen ünnepelném meg, mert én olyan típus vagyok aki nem tulajdonít túl nagy jelentőséget ennek a dolognak de, ha visszagondolok szerintem soha nem volt éppen akkor kapcsolatom vagy olyan személy az életemben akivel megünnepelhettem volna amikor éppen ez a nap volt.


Amit írsz, hogy mit szeretnél ahhoz nem kell pont Valentin napnak lennie. Igazából csak egy másik személy kell hozzá akivel együtt vagy és egy pihenésre alkalmas nap amikor nem kell másnap dolgozni.


F

2021. febr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát igen 1-es, teljesen igazad van. Szívesen kipróbálnék egy ilyen pihizős napot
2021. febr. 13. 23:38
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Én majdnem minden pénteken és szombaton egy ilyen napot szeretnék.


#1 voltam.

2021. febr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, én is szívesen ünnepelném, ha lenne kivel, de még sose ünnepeltem.🙁 Szeretnék már végre a tenyeremen hordozni valakit, aki megérdemli és viszonozza is. Na majd talán jövőre! ☝

F

2021. febr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A valentin nap kb csak arra jó, hogy emlékeztesse a szingliket arra, hogy egyedül vannak xD
2021. febr. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi meg talan pont ma szakitunk ugy nez ki


Ennyit a holnapi valentinnaprol

Majd lehet dob egy vicces puszit nem e átmegyek mégi vmit csinalni..

2021. febr. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Valentin napot nem csak a szerelmesek unnepelhetnek. A legjobb baratodat is megajandekozhatod vagy csinaltok kozos(nem romantikus) programot.
2021. febr. 14. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%

Vegyel egy jo kis kezapolot, es a kozepso ujjaidat kenyeztesd egesznap.


Amugy meg valentinnap balint nap, szoval a balintok ilyenkor unnepelhetnek szoloba is...

2021. febr. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szintén hasonlóan vagyok, 33 éves férfiként. Gondolom már kaptál 40 privátot, így esélytelen lenne akár egy beszélgetés is.
2021. febr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ez ari. A valentín nap egy REKLÁM NAP.


Nem 1 nap kell kedveskedni, kifejezni a szeretetet, hanem a többin.

2021. febr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!