Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a neten a srácok ugyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a neten a srácok ugyis csak alkalmi kapcsolatot szeretnének akkor miert ghostingolnak már előtte?

Figyelt kérdés

Szoval amiert olyan nem letezik jelenleg, akivel lehetne kapcsolatom, csak olyan, aki nem tetszik, aki meg tetszik csak azt akarja, ugy gondoltam benne lennék egy fix alkalmi partnerben.

A kepen átlagos vagyok. Nem r.banc cuccok stb.mivel nem is tartom magam annak.


De ha ezt lebeszéljük elsőre chaten, nekik annyi is elég lenne hogy benne lennék csak? Irtam ha nem bizna abban ki vagyok jo a videochat is ismerkedés elott.

Aztán még chat alatt ghostingol.


Szoval lebeszeljuk mit szeretnék, rendben, elérhetőséget egyeztetnénk, aztan se kép se hang.



#alkalmit kereső srácok nem mennek bele alkalmiba
2021. febr. 14. 07:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
93%

A legtobb pasinak csak a szaja jar, amugy meg a tul ramenos csajok felelmetesek mert túlságosan elternek a megszokottol. Voltam enis igy hogy egy csajtol elijedtem mert tul gyorsan akart szexelni pedig én ugy inditottam h oke szexelni fogunk...

Utana egybol rajottem hogy nekem nem valok ezek a durr bele szex kapcsolatok es azota hosszutavu kapcsolatokba utazok :)

2021. febr. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
86%

Sok pasi a neten nem is a saját képeivel ismerkedik. Vagy hazudik valamit ami kiderülhet egy találkozó alkalmával. Ezért mikor adott lenne a lehetőség, akkor eltűnnek.


Ne bánd ezeket! Mert nem is azzal beszéltél akit hiszel.

2021. febr. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
91%

Igen nekik ennyi elég. A virtuális hódítás tudata.

Ugyanúgy nem merik magukat felvállalni, számos ok miatt pl. foglaltak, nem fér bele még a numera sem az életünkbe, anyjánál lakik, munkásszállón lakik. És így megvan a flörtölés öröme, de megmarad a biztonság burkába.

2021. febr. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
56%
Már a felvetésed is egy logikai hibával kezded. Egyáltalán nem csak alkalmi kapcsolatot keresnek. És nincs olyan, hogy az összes ember (legyen szó férfiről vagy nőről) általánosan egyféle dolgot akar
2021. febr. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:

Szerintem nem téves a felvetésem :)

De a mostani visszajött ráerősitett. Lesz történet ugy néz ki.Abban van az egyetlen reményem hogy nem idiota suttyo.

Csak ilyen szinten legalabb meg akarom ismerni, hogy felnotten kezelik e a dolgot vagy nem.

Benne van. Csak gondolom masokkal is chatel de sebaj chateljen.

2021. febr. 14. 07:59
 6/63 A kérdező kommentje:
Ha meg téves a felvetésem legalább visszakapják amit adnak..
2021. febr. 14. 08:00
 7/63 anonim ***** válasza:
44%

LOL :D


nem csak marha éretlen vagy, de buta is. Ritka rossz kombó.


(ps, na ezért ghostingolnak. találkoztam én is olyan csajjal, akiről kiderült, hogy még egy dugásra is túl sötét)

2021. febr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:

Ha nem fejted ki ez nem fog most atjönni.

Mit is kellene tudnom?

2021. febr. 14. 08:14
 9/63 anonim ***** válasza:
25%
Nálam is kb ez, mint az 1 esnél. Sokunk elképzeli ezt, de sokszor a tudat is elég. Nem ér annyit egy dugás, hogy energiát fektessünk bele, esetleg átverés legyen és kiraboljanak vagy vmi.
2021. febr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
25%
Tehát energiát komoly dologba szeretek fektetni, aminek jövője is van Dugásra ott vannak a prostik, azokkal nem fogok chatelgetni xd
2021. febr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!