Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyedülálló nők 95%-a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyedülálló nők 95%-a budapesti. Azért nem akartok olyannal ismerkedni, aki nem ott lakik, mert az általános vélekedés szerint, az vidéki paraszt?

Figyelt kérdés
Budapestre járok be dolgozni napi szinten, multinacionális céghez (van lakásom, diplomám is van, annak ellenére, hogy nem ott lakom, kb 45-50 perc az út). Ha úgy alakulna, hogy lenne kiért, fel is költöznék. Mivel nekem nem okoz gondot az utazás, és hétköznap egyébként is ott vagyok, nem tudom, mi más lehetne a probléma. Amint kiderül, hogy nem ott lakom, többé senki se válaszol Tinderen.

#ismerkedés #vidékiparasztok
2021. febr. 14. 20:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
41%
Nem akarom, hogy én legyek az, akiért lakóhelyet változtat. Ha magától nem lakna itt, akkor csak miattam ne. Másrészt nincs autóm, Pesten kívülre nincs kedvem menni.
2021. febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
86%
Budapesten ennyi egyedülálló van? Akkor én mit szóljak vidékiként?
2021. febr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:
Nem várom el senkitől, hogy utazzon hozzám, mennék én, nekem pedig nem okoz gondot. Ha találnék valakit, később költöznék is.
2021. febr. 14. 20:13
 4/62 A kérdező kommentje:
A társkeresők között nagyon elvétve vannak csak vidékiek, nagyon Budapest-központú az egész.
2021. febr. 14. 20:14
 5/62 anonim ***** válasza:
21%

Persze mert videken 2fajta csaj van:

a. 20 evesen szul a falu bikajanak

b. felmegy pestre/gyrobe/szegedre tanul, karriert csinal es keres egy penzes kant

2021. febr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
100%

A Tinderen valóban kevés aki nem Budapest főleg ezt a távolságot tekintve.


Ha Budapest kb 25-30-40 km-re van tőled és te beállítod, hogy a lakhelyedtől 25 km-en belül jelenjenek meg az emberek, a 99%-a mind pesti.


Én 30 kmre lakok Pesttől de ha leszűkítem a keresőt 10 km-re kb 2-3 embert ha kidob

2021. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
82%
Nem minden vidéki paraszt, de a távolság nem praktikus a kapcsolat szempontjából.
2021. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
56%

"Nem várom el senkitől, hogy utazzon hozzám, mennék én"


De én nem akarnám, hogy gyere, aztán betehénkedj hozzám.

2021. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:
#7, ez a távolság milyen problémát okoz kapcsolat szempontjából, ha egyébként is Budapesten töltöm a hétköznapokat? Hétvégén is gyorsan felérek, nem érne semmilyen hátrány.
2021. febr. 14. 20:28
 10/62 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkihez se betehénkedni. Ha meg összeköltöznénk, fizetem az albérletet.
2021. febr. 14. 20:29
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!