Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Számotokra kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Számotokra kizáró ok lenne, ha az ismerkedés során a férfi közölné veletek, hogy felépülő függő?

Figyelt kérdés
Korábban alkoholproblémái voltak, azonban belátta, hogy szenvedélybeteg és már hosszabb ideje felhagyott az alkoholfogyasztással. Hetente egyszer eljár önsegítő csoportba is. Ettől függetlenül rendes munkája van, sportol, teljesen normális, hétköznapi életet él.

2021. febr. 14. 20:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
7-es: szerintem is az őszinteség az egyetlen út ebben az esetben és díjaznám is! (6-os)
2021. febr. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

5 ös. igazad van.


Pasi vagyok, de a családomban baromi sok volt az alkoholista, nagyobb részük ebbe halt bele. Első kézből tapasztaltam mindezt. Ezért sem iszom, nem kocsmázom stb. Irritál, hogy sok nő iszik, borospohárral pózol és ha én pasiként azt mondom, hogy ez zavar egy nőben (mondom, nem az összes ilyen), akkor nekem esik az internet. Hogy képzelem, milyen férfi vagyok, ne csodáljam, ha nem puncizok, ő nem is alkesz stb. Persze ha ő elvár anyagi dolgokat az tök okés.


Kérdező. Minden elismerésem. Ebben az országban inni olyan, mint levegőt venni és tudom milyen, ha te nem iszol, akkor még degradálnak. Nem képesek elismerni, hogy a heti bulika is már light os alkoholizmus.


Szerintem nagyon jó, hogy kitartó vagy, elszánt és Te, másokkal szemben felismerted a helyzeted és változtatsz rajta. Kérlek, olyan nőt keress, aki nem iszik. Hidd el, nem fog neki számítani, ha látja, hogy te teszel a dolgokért.


Kitartás!

2021. febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha látom rajta, hogy igyekszik és azon dolgozik, hogy hátrahagyja a múltját, akkor nálam lenne esélye.
2021. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
64%
Nálam nem lenne jó ötlet próbálkozni. Gyógyszerfüggő voltam, ha lenne egy ex alkoholista valakim, a vége az lenne, hogy mindketten begyógyszerelve, részegen feküdnénk egymáson. Volt egy nem függő exem, olyan bulikat csaptam, hogy más kinyiffant volna tőle.
2021. febr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!