Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy közismert személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy közismert személy felrakna egy képet egy társkeresőre, mert ismerkedni szeretne olyanokkal akik nem a rajongóik akkor az összes csaj azt hinné hogy kamu porofil és inkább elesnének a lehetőségtől?

Figyelt kérdés
2021. febr. 15. 05:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen


De lenne, aki kíváncsi ki áll mögötte valójában

2021. febr. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Mivel en nem tartom számon a "közismert szemelyeket"(celebeket) kivéve talán Berkit es Orbán Viktort en simán ismerkednék vele hogy azt sem tudom ki az :D
2021. febr. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem ismerem ki kicsoda, egy két színészt ismernék fel talán.

Bár engem zavarna a "híressége"

2021. febr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan tudom, hogy néhai Erőss Zsolt hegymászó internetes társkeresőn ismerte meg későbbi feleségét.

És valóban, Stelczer Hilda először azt válaszolta neki, hogy nem szép dolog egy ismert ember nevében írogatni. Aztán kiderült, hogy tényleg ő az.

Lehet, hogy mások esetleg emiatt nem írtak vissza neki. Bátraké a szerencse!

2021. febr. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem biztos megfordulna a fejemben, már ha felismerem a hírességet, nyilván. Ha alapvetően szimpatikus lenne a híresség, adnék egy esélyt neki, de úgy, hogy biztosítom a hátországot (pl. csak nyilvános helyre mennék találkozni, értesítenék barátokat, családtagokat).
2021. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!