Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban ez a helyzet a társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ez a helyzet a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
Folyamatosan próbálkoztam társkereső oldalakon ahol sikerült is levelezni nőkkel de az a gond hogy míg én regényeket írok ők néha csak egy mondatot illetve visszakérdezni sem tudnak vagy alapból maguktól kérdést feltenni. Én ezt megunom és nem foglalkozok az illetővel tovább. És nem arról van szó szerintem hogy le akarnak rázni mert a legtöbbjénél úgy volt hogy ő írt rám először. Szóval azt vettem észre hogy ezekkel a nőkkel tartósan nem lehet beszélgetni tök unalmasak. Egyik ismerősöm azt mondta hogy azok a nők vannak fent ezeken az oldalakon akik a kutyának sem kellenek. A kiszanált egyedek. Lehet ebben valami?
2021. febr. 15. 12:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Őszintén? Sehol sem akarok ezzel foglalkozni. Élőben sem jön össze úgyhogy szarok rá. Ami nem megy azt nem kell erőltetni
2021. febr. 16. 16:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!