Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fusztrált pasik válaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fusztrált pasik válaszolnak a milyen 30 év felett társat keresni NŐKÉNT kérdésekre?

Figyelt kérdés
Nyílván válaszol pár nő is, de a többség pasi.
2021. febr. 15. 15:28
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Utolsó szerinted provokatív volt az a kérdés?
2021. febr. 16. 07:00
 22/27 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti elég tahó dolog állító kérdést feltenni. Mondjuk magyarázhatsz egy tahónak úgyse esik le neki.
2021. febr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Az oldal ezen részén több a nő mint a férfi.

"Provokatív válasz". Az milyen? Mert manapság minden provokatív, ami nem abba a hitbe ringat hogy 12/10 vagy és annak is örülnie kellene a másiknak, hogy a sáros cipőd nyomát megérintheti.

Itt ha bárki azt mondja, hogy 170 mellé 75 vagy akkor már van rajtad felesleg akkor már provokatív az egész, meg hogy mered ez az egészséges.


Azok a dolgok fájnak igazán amiben tudod, hogy van igazság. Ha azt mondják, hogy egy szar nő vagy, közben meg naponta 10 pasi ír rád akkor nem veszed fel. Ha viszont azt mondják rossz anya vagy és tényleg az vagy akkor elkezdesz vádaskodni, meg veszekedni, hogy te mennyi mindent jól csinálsz.

2021. febr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
22 nem erre a kérdésre értettem🤦
2021. febr. 16. 08:44
 25/27 A kérdező kommentje:
23, akkor én egyedi eset vagyok, mert nekem az is nagyon tud fájni, ha valótlant állítanak rólam...
2021. febr. 16. 08:46
 26/27 anonim ***** válasza:
Akkor pedig részben igazat állítanak, ha nem is teljesen vagy pedig szerinted is van benne valami amit állítanak.
2021. febr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
26 nincs benne semmi, sértő a feltételezés. Nehezen viselem az igazságtalanságot. Nem minden ember ugyanolyan.
2021. febr. 16. 12:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!