Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 évesen hol találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen hol találhatok magamnak társat? Túl nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Legyen érett gondolkodású, legyen egyeteme (nem feltétlenül olyan fontos, de legyen okos), értékelje a nőket, ne beszéljen trágárul, ne pillantson más lányok után ha kapcsolatban van, legyen magyar, úriember. Tudjon helyesen irni (sokkal találkoztam, akiknél egy első osztályos helyesebben ir)

Külsőleg csak annyit szeretnék, hogy legyen 1.7m-nél magasabb tiszta, ápolt.


Magamról: Romániában, egy kisvárosban lakom, ahol a többség román. Jelenleg egyetemre járok (mesterizek), de a járvány miatt hétköznap reggel itthonról dolgozom és délután itthonról "járok" egyetemre. Vagyik 12 órát ülök a gép előtt (programozó vagyok). Nagyon nincs hova kimozduljak és nincs is kivel. A szülővárosomban nincsenek barátaim, akik voltak, elköltöztek. Hétvégén, mikor van akivel, vagy nincs családi programom, elmegyek meglátogatni a baráti társaságomat az egyetemről.

Külsőleg sokan mondják, hogy jól nézek ki, még olyan férfiak is, akiknek nincs barátnőjük (kollégák például), de nem akar senki se udvarolni nekem. 1.67 m magas vagyok, 58kg, barna szemem és barna hajam van, kis melleim.

Kommunikációban sajnos nem vagyok a legjobb, inkább félénk visszahúzodó tipus vagyok, de az embereket szeretem hallgatni, megérteni, esetleg ha szükséges, tanácsot adni nekik. Viccesnek nem mondanám magam, a közeli barátokkal szoktam viccelődni, de idegen környezetben nem.

Eddig csak egy kapcsolatom volt, ami majdnem 5 évig tartott, könnyen kihevertem a szakitást, de azóta se találtam magamnak barátot. Egy férfi volt, aki reményt adott nekem, majd miután megkapta amit akart, szóba se állt velem, most fáj, mert ő talált magának barátnőt. Ez a férfi mondta a barátnőimnek, hogy én túl jó vagyok neki. Tényleg igy volt. Mindent megtettem volna érte.


Nagyon magányosnak érzem magam, Esténként bezárkózom a szobámba, ülök a facebookon, és lesem, hogy mikor lesz online ez a férfi, de hiába, úgyse ir. Semmire sincs már kedvem, még zenét hallgatni sem.

A baráti társaságom mind román, csak velük tartom a kapcsolatot.


Egy román férfi is jó lenne, csak legyen már valaki, akit szerethetek, és aki engem viszont szeret.


Facebookon szoktak irni, de olyanok, akiknek hiányzik a 7 év otthonról, iskolázatlanok, vagy más városban laknak, és elvárják, hogy én menjek hozzájuk. Tinderen is próbálkoztam, de a legtöbbjüknek barátnője van, vagy felesége vagy game-erek, vagy iskolázatlanok.

2 éve vagyok egyedül, nem tudom, hogy még meddig birom



2021. febr. 15. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
találhatsz, csak beszélgess...
2021. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

"Romániában, egy kisvárosban lakom, ahol a többség román"


Gondolom ott aztán rengeteg okos, tanult, jóképű férfi van...


Őszintén szólva te csak ki akarsz törni onnan és ehhez keresel valakit. Az meg hogy elhitted az előző pasidnak hogy túl jó vagy hozzá mi már? Ki mond ilyet? :D

2021. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"Gondolom ott aztán rengeteg okos, tanult, jóképű férfi van..." --> Ezeknek a férfiaknak majdnem mind van barátnője


"Az meg hogy elhitted az előző pasidnak hogy túl jó vagy hozzá mi már? " -> Nem az előző pasim mondta, hanem egy másik férfi, aki elhitette velem, hogy lehet köztünk valami, majd csúnyán átvert

2021. febr. 15. 20:28
 4/11 A kérdező kommentje:
Beszélgetni sajnos nincs akivel. Vagy analfabéták irnak rám, vagy olyanok akiknek csak szex kell
2021. febr. 15. 20:29
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Akkor rossz körökben mozogsz. Olyanokra kell ráirni tinderen akiknek van értelmes leírásuk, képeik, tudnak írni két összefüggő mondatot és nem akarnak egyből meztelen képet.


De ehhez neked is meg kellene mozdítani a popódat, nem csak várni a sült galambot mert annak ez lesz a vége.

2021. febr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom, hogy mi lehet a probléma, mert a leírás alapján jó partinak tűnsz. De úgy látom, mások sem. Talán a zárójelek használatát próbáld csökkenteni, mert nem indokoltak a használatuk a szövegedben.
2021. febr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7 ev otthonrol🥺 de aranyos vagy sose hallottam meg igy magyarul
2021. febr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Női programozó? Ilyent se hallottam még...
2021. febr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon magányosnak érzem magam, Esténként bezárkózom a szobámba, ülök a facebookon, és lesem, hogy mikor lesz online ez a férfi, de hiába, úgyse ir."


Ne haragudj, de ilyen után miért próbálkozzon szerinted egy értelmes férfi? Te még odavagy azért, aki, ha jól értem, csak megdugott és eldobott. Értelmes férfi nem fog rád hajtani, hogy egy pótlék legyen.

Egyébként, a bemutatkozós rész még cuki volt. Kár, hogy ezzel elszúrtad.

2021. febr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Többnyire helyesen írok de azért vannak néha hibáim.

Csak érettségim van és mégis egy olyan vállalkozást hoztam létre ami több száz ezret hoz egy hónapban. Szimpatikusnak tűnsz, de azzal, hogy olyan feltételeket szabsz ami nem feltétlen jogos, elszomorít.


Mindenesetre ha ennyire szeretnél valakit, szerintem ne érdekeljen semmi.

Legyen számodra szimpatikus, és egy jó ember. Ennyire törekedj. A többi majd megoldódik a későbbiekben. A lényeg, hogy szeressen és ne élősködjön a te fizetéseden.

2021. febr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!