Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen katasztrofális a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen katasztrofális a szerelmi életem?

Figyelt kérdés

Átlagos, huszonéves lány vagyok. Komolynak mondható kapcsolatom még nem volt, a leghosszabb is 6 hónapos volt. Sajnos mindig az összesnek az a vége, hogy összetörik a szívemet (a legtöbbször valamivel kapcsolatban megkritizálják a külsőmet, pedig aztán nem a top pasikkal randizok...).


Mit tehetnék, hogy változzon a helyzet?



2021. febr. 15. 21:04
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
19%

Bocsi a lelombozásért, de ha a férfiak szerint nem szép az arcod, az óriási probléma - nagyobb, mint ez a 10 kg plusz -, és tényleg nem tudsz rajta érdemben segíteni. A sminket hagyjuk... Azt kell tudnod eldönteni, hogy hajlandó vagy-e kompenzálni, kemény kompromisszumokat kötni, ér-e neked ennyit egy párkapcsolat. Kompenzálás pl., hogy odaadó vagy, szinte mindent bevállalsz a szexben, gondoskodó vagy, tehát kb. kiszolgálod, főzöl rá (nem kispályás színvonalon), rendezed a ruháit, pakolsz és takarítasz utána is, 0 munkamegosztás, tökéletes személyiséget "villantasz", azaz kiemelkedő intelligencia, tájékozottság, műveltség, érdekesség, tartalmasság, humor, szórakoztatóság. Kompromisszum pl., hogy szemet hunysz a megcsalás fölött vagy összejössz olyannal, aki kicsit sem vonz, jó esetben hidegen hagy, rosszabb esetben taszít.

Szintén csúnya arcú, csak sovány nőként számomra ezek egyike sem opció. Ennek megfelelően egyedül is vagyok lassan egy évtizede, illetve lényegében mindig is. Azt kell látni, hogy egy nő számára nincs nagyobb hátrány a csúnyaságnál, főleg a csúnya arcnál, ami ugye mindig szem előtt van. Sajnos ez iszonyú durván korlátozza, szinte nullára csökkenti a lehetőségeket.

2021. febr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:
Azért visszataszító nem vagyok :D és számos más értékem van, amivel a külsőségeket tudom kompenzálni
2021. febr. 15. 21:56
 23/56 anonim ***** válasza:

"Hát inkább próbálnék saját magamon segíteni"


Van egy vicc,talán ismered:Egy fickó szeretne nyerni a lottón,ezért minden nap imádkozik.Isten végül besokall,és leszól neki.-Jól van fiam,segítek,de igazán vehetnél már egy kib@szott szelvényt!


Add meg magadnak az esélyt.21-nek annyiban igaza van,hogy jobb egyedül,mint egy szar kapcsolatban,de a szépség relatív.(Ismerős majdnem nekem esett,mikor szóvá tettem,hogy a felesége szerintem csúnyácska és molett.Mentségemre szólva,részeg voltam.)


Ha akarod,küldj egy képet privátban.(Nem udvarolni akarok,ki is nyírna az asszony.)Annyit ígérhetek,hogy őszinte leszek.Nem vagyok esztéta,de annyit talán el tudok dönteni,hogy férfi szemmel csúnya vagy-e.

2021. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:

hát akkor maradok egyedül :D


fotót nem szívesen küldök, itt is eddig mindig szar vége lett, amikor fotót küldtem

2021. febr. 15. 22:04
 25/56 anonim ***** válasza:
100%

A 24-es válaszodra:.

Nekem ez kicsit olyan,mintha nem keresnél munkát,mert úgysem vesznek fel sehova.Oké,a te életed.

Fotó: Ahogy jónak látod,én nem fogok erőszakoskodni

2021. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:
Munka kell, ellenben a párkapcsolat nem lényeges, mint már a #21 is említette. Inkább ne legyen, mint szar legyen
2021. febr. 15. 22:15
 27/56 anonim ***** válasza:
Az ínceleknek pont nem jön be. Az incel arrol ismerszik meg, hogy csóró, lúzer.... nincs kocsija, lakasa, 30 evesen anyukájával lakik, és sír a szája, hogy nem kap luxusvivi kinezetü nőt. Mert neki az alanyi jogon jár!
2021. febr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:
A legtöbb pasi ma már sajnos ez a kategória
2021. febr. 15. 22:19
 29/56 anonim ***** válasza:
Es miert ne sminkelhetnel kicsit? Vagy szoktal?
2021. febr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 A kérdező kommentje:
Szoktam sminkelni
2021. febr. 15. 22:38
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!