Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen katasztrofális a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen katasztrofális a szerelmi életem?

Figyelt kérdés

Átlagos, huszonéves lány vagyok. Komolynak mondható kapcsolatom még nem volt, a leghosszabb is 6 hónapos volt. Sajnos mindig az összesnek az a vége, hogy összetörik a szívemet (a legtöbbször valamivel kapcsolatban megkritizálják a külsőmet, pedig aztán nem a top pasikkal randizok...).


Mit tehetnék, hogy változzon a helyzet?



2021. febr. 15. 21:04
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem fogod fel, hogy Nő vagy! Egy Nő bármire kepes!!!

Ha ezt elhiszed magadrol végre, akkor fürtökben fognak csüngeni rólad a férfiak

2021. febr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 A kérdező kommentje:
Van emberismeretem, sajnos túlságosan is sok, bárcsak kevesebb lenne, mert akkor nem lennék ennyire kiábrándult...
2021. febr. 17. 10:01
 53/56 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vagyok eléggé nőies, szóval így nehéz ezt felfognom
2021. febr. 17. 10:02
 54/56 anonim ***** válasza:
Igen. Ez látod baj. Teljesen mind1 hány kg vagy, amig nem vagy NŐ, így nagy betűvel, addig ne várj csodát. Teljesen mindegy a csípőd mérete, vagy bármi más is.... ha nem vagy ízig vérig NŐ, csak a lúzer, csóró selejtes pasik fognak megtalalni.
2021. febr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 A kérdező kommentje:
ezt jól tudom... sajnos amíg nem megy saját magam elfogadása, addig más sem fog elfogadni.. nem tudom mit tudnék még megtenni, hogy el tudjam magamat fogadni
2021. febr. 17. 10:36
 56/56 anonim ***** válasza:

Az mit jelent,hogy nem vagy elég nőies?Köpködsz/túrod az orrod/állva pisilsz? :)

Nem tudod magadat elfogadni,mert...?Konkretizálnod kellene a problémát,azután dolgozni rajta,így csak közhelyeket lehet tanácsolni.

2021. febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!