Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lanyoknak miert fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyoknak miert fontos a meret hosszu tavu kapcsolat eseten is ?

Figyelt kérdés

Miert ennyire lenyeges hogy 13 vagy 18 cm a merete a ferfinak ?


Tenyleg ennyin mulik egy ember boldogsaga ?


2021. febr. 16. 12:50
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
60%
Soha nem hallottam nőtől, hogy ezen parádézna. Tudod, nem csak a kukidat kell használni közben, van 2 kezed is és nyelved is.
2021. febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
98%

Az a nő, aki a férfit kiáltja ki konkrétan hibásnak, az hülye. De ha azt mondja, bocs, így nem működik, vagy mi ketten nem, az reális.


Az más kérdés, hogy a pénisznek a VASTAGSÁGA az, ami azzal állítható párhuzamba, hogy a nő mennyire tág vagy szűk. Nem a hossza.

2021. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
72%
A méret a férfiak mániája, nem a nőké.
2021. febr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
17%

Valami 14 centis lehetek, de eddig egy csaj volt aki ( mint utolag kiderult a neger pasikra bukott) ugymond szakitas utan keveselte a meretem. Simma hasas pasasnak tartom magam, szoval megcsak szex szimbolum se vagyok, de szeretem a parom kenyeztetni, volt mar hogy feloraig nyaltam a parom amig elment...

Szoval a lenyeg, kis merettel is tudsz oromet okozni ha akarsz

2021. febr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
92%

Azért egy hosszú távú kapcsolat esetén fontos a jó szex is ne legyünk álszentek. Intimtornàzok , nem volt sok partnerem de a genetikám ilyen a nagyon kicsi mérettel sajnos alig érzek valamit.

De erről senki nem tehet , adottság, mint akinek nagy az intim mérete.

2021. febr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
81%
Tedd a szívedre a kezed, és magadnak válaszold meg: lennél olyan kapcsolatban, ahol érzelmileg minden jó, szex is van, de nincs orgazmusod?
2021. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
88%

13 centi jó a szűknek? Ezt hogy logikáztad ki?

Én elvileg elég szűk vagyok, mind a 2 exem ezt mondta.

De a szűkségnek inkább a vastagsághoz van köze, nem a hosszhoz.

Az első exemnek elég kicsi volt, konkrétan megkérdeztem szex közben, hogy kicsúszott? nem... elég ciki volt.

Az előző exemnek kb 19 centi volt és vele élveztem, míg a kisebbet konkrétan nem éreztem.

Szóval nem ez a legfőbb szempont nyilván egy kapcsolatban, de hosszútávon nem árt, ha én is élvezem a szexet és érzek valamit a páromból..

2021. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
20%

16


A legtöbb nőnek nincs. Ha van is, akkor NEM MINDEN aktusnál.

2021. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
52%
16-os, nő vagyok és nekem pl. nem fontos a méret, mert nem is igazán szeretem a behatolás részét a dolognak. Nem vagyunk egyformák, biztos van, akinek fontos a méret, de másnak meg nem annyira.
2021. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
90%
16-os vagyok, tudom, hogy a nőknek sokszor nincs orgazmusa, nő vagyok én is. Ezért írtam, hogy gondoljon bele, milyen frusztrált lenne egy idő után, ha neki nem lenne sorozatosan orgazmusa.
2021. febr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!