Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az incelek szerint csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az incelek szerint csak a legjóképűbb férfiak jutnak nőhöz, akkor miért lehet az utcán annyi átlagos, és átlagon aluli kinézetű férfit nővel, sokszor babakocsival látni?

Figyelt kérdés
Én rengeteg ilyen pasit szoktam látni, ezért állok értetlenkedve az ilyen kommenteket olvasva.
2021. febr. 16. 16:55
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
95%

incelkek azt fogjak erre mondani, hogy ezek a pasik biztosan kogazdagok:D

sajnos ertelmes valaszt felesleges toluk varni, mert csak a maguk altal krealt kepzeletbeli vilagot latjak.

2021. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
78%
Én sem tartom magam egy George Clooney-nak, de próbálom/tam ellensúlyozni az ápoltsággal, edzett testtel, magas szintű iskolai végzettséggel, jól fizető stabil állással (közel sem vagyok "kőgazdag" de ha a párom tegyük fel nem dolgozna akkor is jutna ennivaló az asztalra) illetve a megfelelő érzelmi intelligencia megléte sem hátrány... és lett is egy gyönyörű és nagyon intelligens feleségem. Az incel pontos definícióját nem ismerem, de náluk szerintem azért van ez a "nőgyűlölet" mert tinédzserkoruk környékén két hölgy elutasította a közeledésüket és ez a piciny kis lelkükbe olyan hatalmas traumát okozott, hogy azóta is depressziósak miatta :D
2021. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
41%

Mert az a "átlagos, és átlagon aluli kinézetű férfi":

- Jól keres.

- Nem egy csicska lúzer, és oda mer menni egy nőhöz ismerkedni.



Miért nem mész dolgozni, hogy legyen pénzed, a pénzből életed, és az által nőd?

2021. febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
14%

Napi provokatív troll.

Veregesd szépen vállon magad, és éld tovább a nyomorúságos életedet.

2021. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Magadra ismertél? Nagyon sajnálom.
2021. febr. 16. 17:27
 6/52 anonim ***** válasza:
14%

- Nem egy csicska lúzer, és oda mer menni egy nőhöz ismerkedni.


szóval aki nem megy oda a nőkhöz az csi-ka?te se vagy egy jó ember

2021. febr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
24%

Rád! Rád ismertem.


Te egy tipikus anonim gyakoris troll vagy, aki mindig ugyanazokat a kérdéseket teszi fel csak más megfogalmazásban. A kérdéseknek természetesen a célja is ugyanaz: kommentháborút generálni. Ezek gyáva és töketlen kísérletek arra, hogy frusztrációt próbálj kelteni az emberekben.

És akinek ez örömforrást jelent, az csak egy szánalmas nyomorult lehet.


Javaslom, keress fel egy pszichológust, és kezeltesd magad, hogy legalább egy kicsit kilépj abból a nyomorúságos életből, amelyet jelenleg élsz.

2021. febr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
28%

Én sem tartom magam egy George Clooney-nak, de próbálom/tam ellensúlyozni az ápoltsággal, edzett testtel, magas szintű iskolai végzettséggel, jól fizető stabil állással (közel sem vagyok "kőgazdag" de ha a párom tegyük fel nem dolgozna akkor is jutna ennivaló az asztalra) illetve a megfelelő érzelmi intelligencia megléte sem hátrány... és lett is egy gyönyörű és nagyon intelligens feleségem. Az incel pontos definícióját nem ismerem, de náluk szerintem azért van ez a "nőgyűlölet" mert tinédzserkoruk környékén két hölgy elutasította a közeledésüket és ez a piciny kis lelkükbe olyan hatalmas traumát okozott, hogy azóta is depressziósak miatta :D


nem erről van szó,fijam,pusztán akit 12-13 éves korától levegőnek vesz a másik nem,40-hez közeledve persze hogy kiakad

2021. febr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Ebben a témában nagyon ritkán teszek fel kérdést, legtöbbször kommenteket szoktam olvasni, néha kommentelni, úgyhogy ezt most nem találtad el.
2021. febr. 16. 17:36
 10/52 anonim ***** válasza:
63%

6.-nak.


NEM az a csicska aki nem csajozik.

AZ IGEN, az csicska, aki sipítozik, hogy nem tud hol ismerkedni, de bezzeg lusta/fosós/hülye/incel, hogy odamenjen egy nőhöz BÁRHOL és BÁRMIKOR.

2021. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!