Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számodra kizáró ok ismerkedésn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra kizáró ok ismerkedésnél, ha valaki absztinens?

Figyelt kérdés

Legyen valaki absztinens bármiért, vallás, betegség, valamilyen érzékenység, vagy csak rossz tapasztalatok miatt.


Számodra kizáró ok párkapcsolati célú ismerkedésnél, ha valaki nem, vagy alig fogyaszt alkoholt?



2021. febr. 16. 18:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
56%

8-as, ez vicces, engem pont az alkoholt fogyasztók zavarnak a társaságban. Úgy értem, nagyon szeretek hülyülni, szórakozni, de mások behülyülnek a kis piától is. Ezt úgy értem, hogy még spicces állapotban is belassul az agyuk, és nem értik meg a vicceket, amiket amúgy józanon igen.


Ha nem lenne alkohol, imádnék bulizni.


Amúgy hatalmas előny, ha valaki nem iszik. Az jobban tetszene, ha elhatározásból, nem betegség miatt.

2021. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Nálam speciel előny, mert én meg azt a szintű alkoholizálást nem tolerálom, amit Magyarországon normálisnak tartanak. Itt ugye mindenki társasági ivó. Én fogyasztok alkoholt, évfordulón, szülinapon, szilveszterkor koccintok és annyi. Ez a társasági alkoholfogyasztás, nem a rendszeres beba**ás, ami nálunk a norma. A férjem is hasonlóan van vele, mint én. Ha pedig nálad egészségi oka van, akkor nincs miről beszélni. Ha valakinek ez probléma, akkor egyébként is pattintani kell. Egyébként hisztamin intoleranciám van, vagyis borból, pezsgőből, sörből fajtától függően 1, max.2 pohárral tudok meginni anélkül, hogy allergiás rohamom lenne, vagyis taknyam-nyálam egybefolyna, tüsszögnék és bedagadna az összes nyálkahártyám. Plusz erős refluxom van, nem kell magyarázni, egy pohár bármi is mennyire tesz jót neki. Mást meg nem iszom, mert nem szeretem az ízét. De tök mindegy,mert egy pohárnál többet amúgy sem innék, ez nem befolyásol semmiben.
2021. febr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
76%
Nálam igen.
2021. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
13%
Nem fogunk alkohillal együtt meditálni. Ez van. Van fű, eki, keta, gomba, dmt.
2021. febr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
81%
Alkoholista szülő után csakis előny. Persze ha gyógyult alkoholizmus miatt nem inna, akkor nem kezdenék vele természetesen, de így, egészségügyi okból, előny. Bár most alkalmakkor iszok egy-egy pohár pezsgőt vagy bort, vagy kis rövidet, de mellette nem esne nehezemre ezeket is elhagyni.
2021. febr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
72%

11-es: Te most az alkoholfogyasztók egyik csoportjára tértél ki. Akik nem tudnak viselkedni, ha ittak. Na azokat rühellem. A depresszív/agresszív/okoskodó/simán hülye részegeket.


Nálam az alkoholfogyasztás az kulturált társasági esemény inkább. Amikor az emberek tényleg szórakoznak, kikapcsolódnak, nevetnek, vagy akár táncolnak, énekelnek.


Szerintem összességében kijelenthetjük, hogy az absztinencia addig nem tragédia amíg valaki képes szociális életét élni.


De engem viszont akkor is zavarna ha barátnőmmel nem tudnánk néha kibontani egy üveg bort vagy pezsgőt vagy ilyesmi.

2021. febr. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
28%
Engem őszintén zavarna. Az persze dicséretes, hogy nem issza magát folyton s.ggrészegre, de ha nem lehet időnként meginni vele 1-2 pohár bort, az már a másik véglet.
2021. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
66%

"Te most az alkoholfogyasztók egyik csoportjára tértél ki. Akik nem tudnak viselkedni, ha ittak."


Nem. Pont ezt mondom. Hogy ők csak spiccesek.


Tudom, aki iszik, az nem tudja, milyen, de simán látszik valakin, ha megiszik egy doboz sört. Normális emberekről beszélek. Van ez a "spicces szemcsillogás". Ilyenkor mindenki kicsit másabb. Egy fokkal hangosabban beszél, vagy egy kicsit többet; többet kuncog; elbambul; és igen, belassul az agy. Próbáld ki, egyszer nem iszol, mikor mindenki más. Kicsit mindenki belassul. Amit addig éles ésszel levág, és humorosan reagál rá, arra kicsit fáziskéséssel reagál. "Mi... ? Jaaa!".


"Amikor az emberek tényleg szórakoznak, kikapcsolódnak, nevetnek, vagy akár táncolnak, énekelnek."


De ezt lehet alkohol nélkül is, teljesen megélve, 100%-osan önmagad által, igazából csinálni.

2021. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
76%
Én is örülnék neki, ha absztinens lenne, de mellette azért normális személyiség is.
2021. febr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Pont fordítva. Az a kizáró ok ha minden hétvégén hányásig issza magát.

Az egészséges mértékben megivott egy pohár bor vagy egy korsó sör dologgal nincs bajom, de az alkoholistákat meg bulihuligánokat messziről kerülöm és mélységesen megvetem.

2021. márc. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!