Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert Tesztelik a Nok a Ferfiakat?

Figyelt kérdés
Lanyok,Csajok, Nok.... Miert tesztelitek a Pasik idegeit,es miert mentek el a vegsokig? Mi volt a legkemenyebb teszt sorozat amit eddig csinaltatok, es mennyi ideig tartott?

2021. febr. 16. 18:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

*főleg kapcsolatok elején vannak ilyen "tesztsorozatok" tőlem. De én nem annak hivom.

Azert vannak mert bizonytalan vagyok olyankor még a masikban hogy bele merjek e szeretni valoban

2021. febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked mik voltak ezek a hardcore tesztek?
2021. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Csak nagyon roviden, pontokba szedve a Lany akinek udvarlok! Ismerkedes elso ket hete,beszelgetes, felelutets megismeres, bemutatkozas, tok jol ment minden,... Utanna egyszer csak bezarkozott.... Utanna letiltott , aztan masfel honapig hozzam se szolt, most hozzam szol, de irto kemeny szabalyai vannak ... Most akkor ez megis mi szerintetek? Mire megy ki a jatek?
2021. febr. 16. 19:44
 14/27 anonim ***** válasza:

#10 ez nem tesztelés hanem valami saját fejlesztésű babonás ezotéria

A kérdésre válaszolva én nem tesztelek, mert sunyi dolognak tartom. Ha valami érdekel azt megkérdezem, egyébként meg csak simán figyelek a másikra hogy hogyan reagál mondjuk egy adott szituációban, de nem teremtek szituációt csak hogy lássam a reakcióját. Ez dedós tempó.

2021. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Röviden nem jössz be neki. Valszeg nincs kémia.
2021. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Hat en is oreg vagyok mar ehez, de muszaly bele mennem a jatekba ha ezt a Not akarom...
2021. febr. 16. 19:47
 17/27 A kérdező kommentje:
Bejovok neki 😉
2021. febr. 16. 19:49
 18/27 anonim ***** válasza:
Mondjuk aki jó emberismerő fölismeri ha egy férfi nem mond igazat. Az arc mimikája,testbeszéd és a szem sokat elárul.35f
2021. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
54%

Én azért szoktam tesztelni valakit, hogy jobban kiismerjem. Ugyanis egy dolog az amit magától mond/tesz, meg egy dolog az, hogy váratlan kérdésekre és szituációkra hogyan reagál az adott ember.

Ha kíváncsi vagyok valami kényesebb dologra, vagy amiről tudom, hogy úgysem ismerné be az illető, akkor közvetett kérdéseket teszek fel stb.

Tehát valójában magamat védem az esetleges melléfogásoktól.

2021. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Es miket csinalsz kedves 19, Tudsz mondami konkret peldat?
2021. febr. 16. 20:29
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!