Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert Tesztelik a Nok a Ferfiakat?

Figyelt kérdés
Lanyok,Csajok, Nok.... Miert tesztelitek a Pasik idegeit,es miert mentek el a vegsokig? Mi volt a legkemenyebb teszt sorozat amit eddig csinaltatok, es mennyi ideig tartott?

2021. febr. 16. 18:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
68%

Direkt felhozok valami kamu cikket témának és kifejtem a véleményem, figyelem hogy reagál arra, amiket mondok. Így konkrétan kérdezem a véleményét anélkül, hogy megkérdezném.

Aztán szoktam olyat is, hogy megkérdezem a véleményét, viszont az konkrét tettére vonatkozik. Pl. Sokat van a szüleivel nagyon, ami nekem fura. Megemlítem a nemlétező ismerősöm aki az anyjánál lakik és elmondom a véleményem, majd megkérdezem mi az ő véleménye. A lényeg hogy mindig azt éreztetem, hogy azt hiszem egy oldalon állunk.

Minél több új infót tudok meg annál pontosabb témákat tudok felhozni.

Olyat is szoktam, hogy csak csendben nézek az illetőre, figyelem mennyire van önbizalma. Pasiknál szoktam meglepő perverz megjegyzéseket tenni.


Nem olyan sunyi dolgok ezek, végülis csak meg akarom ismerni az adott embert.


#19 voltam

2021. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
68%
#21 Sunyi, mert nem az a valódi célja mint aminek látszik. Van akinek ez belefér, személy szerint nekem nem.
2021. febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
35%
Úgysem vennéd észre 🤣
2021. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Régebben volt már olyan, hogy bebizonyosodott, hogy az adott srác azt mondta, amit hallani akartam tényleges tartalom nélkül. Szerencsére mindig időben kapcsoltam, így pár randi után sose lett több a dologból.


Miután az előbbire rájöttem, elkezdtem alaposabban lenni, hogy tényleg őszinték-e velem vagy sem. Például egy srác miután megtudta, hogy nagyon szeretek olvasni, rögtön rávágta, hogy ő is, hiszen a könyvek mind értékesebbek, mint a filmek (már önmagában ez hülyeség). Erre rákérdeztem, hogy tetszett neki Mary Shelley Dracula című regénye. El is kezdte, hogy milyen rémisztő, milyen szépen fogalmazott és a szokásos sablonok és az fel se tűnt neki, hogy Mary Shelley-nek semmi köze nem volt a Dracula megírásához. Innen lehet könnyen leszűrni, hogy valakinek fogalma sincs arról, hogy miről beszél. Ne érts félre, nem baj az, ha nem olvasott valamit vagy egy adott dolog nem érdekli, ez teljesen rendben van. Viszont akkor ne hazudjon róla, hanem legyen őszinte.


A jelenlegi barátomat nem teszteltem, mert nagyon hamar egymásra hangolódtunk és egyszerűen fel se vetődött, hogy nem őszinte velem.

27N

2021. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
41%
De ilyesmihez nem kell mesterségesek kreált teszt. Meg ez olyan mintha eleve azt nézed ki belőle, hogy nem korrekt. De olyannal meg minek kezdesz. Pl az esetedben teljesen felesleges volt egy ilyen író-cím mash up. Simán elég lett volna ha megkérdezed mit olvasott legutóbb és mi a véleménye róla. Ezzel tesztelgetés helyett őszintén érdeklődtél volna, és ugyanúgy lebukik ha kamuzott,ha nem akkor meg jó beszélgetés lesz belőle. Most egy ilyen szituban amit te összehoztál és azt mondja hogy nem is ő írta a Drakulát, akkor te mit mondasz? Hogy csak tesztelted? Nő létemre mondom, hogy ezek után az egyetlen értelmes lépés az a pasi részéről ha lelép.
2021. febr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
63%

Ahogy vannak jó emberismerők, úgy vannak jól hazudók is. Végtelenül naív kisgyerekek gondolják magukról, hogy ők aztán mindenkin átlátnak.

Az emberismerethez hozzá tartoznak a tesztek. Nem csak nőknek.

2021. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
64%

Az egész "teszt" kimenete attól függ, szeretne e a csaj téged párjának, vagy nem. Ugyanannak a reakciónak más eredménye lesz ha akar téged és más ha nem. Pl:

Hagyod, hogy igaza legyen amikor nincs is:

ha akar téged: "úristen ő az igazi, még ebben is a kedvemben jár, kedves tőle"

nem akar téged: "Mekkora papucs, ki sem tud állni az igazáért, hogyan nézzek rá férfiként?!"


Kb. Csak példa de remélem értitek.

2021. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!