Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 31 éves magányos nő hol tudna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves magányos nő hol tudna társat keresni?

Figyelt kérdés
Nincsen társaságom, igazán a bulik se érdekelnek, így Covid előtt se volt nagyon több lehetőségem ismerkedni, szóval akik ilyen hasonló helyzetben vannak hol kerestek párt? Netes lehetőségen kívül, az se a legjobb megoldás.
2021. febr. 17. 09:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Ha mind a netet, mind a való életed kilövöd, akkor már csak egy lehetőség marad. Várni, hogy betoppan a királyfi, és pont jó lesz a lábadra a cipő, amit hoz.
2021. febr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
Privátözön 3, 2, 1...
2021. febr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem sok helyen.
2021. febr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mi az a "sok helyen"? Biztos vannak hasonlóan mint én.
2021. febr. 17. 09:47
 5/20 anonim ***** válasza:
51%

Neten. Neten belül ezer helyen.

Azon felül járj nyitott szemmel. Ragadd meg az alkalmat.

2021. febr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Pedig ha a net neked sem pálya (nekem sem), akkor nem marad semmi. Tapasztalatból írom, jó pár éve még csak nem is találkozom potenciális jelöltekkel.
2021. febr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

Őszintén, én se nagyon értelek. Neten nem akarsz, élőben nem tudsz. Így igazából sehogy. Élőben annyi lehetőséged van még esetleg, hogy kerítesz valami hobbit, ahol van alkalmad találkozni másokkal: pl sportolni kezdesz, rendezvényekre jársz. De ez is csak akkor működne, ha nem lenne covid. Plusz full egyedül ezek is kellemetlenek tudnak lenni.

Ha önmagadban nem vagy nyitott személyiség, akkor a net az egyetlen opciód. Ha barátságos és nyitott vagy, akkor bárhol feltalálod magad, mert bármibe kezdesz, bárhova mész, ismerettséget építesz.

2021. febr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%

Az emberekhez való hozzáállás nálam a kulcs. Amikor szemlesütve járok kelek, csak a minimálisat beszélem a körülöttem levő ismeretlenekkel akkor semmi esélyem nem volt.

Abban az időszakban amikor egy hosszabb időszak után kiveredtem egy szomorúbb epizódból és visszajött az életkedvem, mosolyogva váltottam pár szót a zöldséges sráctól elkezdve akár az utca emberével, ha viccesen lehetett reagálni valamire. Edzés során is sokkal több ismeretségre tettem szert így. Az emberek megérzik ha nyitott vagy, közvetlen és érdek nélkül érdekel a másik akár csak 5 percre. Végül egy sor veletlen során egy esti baráti sörözés alkalmával ismertem meg a férjem, szintén azért mert mertem beszélgetni idegenekkel. Covid alatt nyilván ez nehezebb de azt is vizsgáld meg, hogy mennyirevagy nyitott másokra és ezen is változtass.

2021. febr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%

Mi a baj a nettel. Fizetős társkereső, aktív keresés.

Otthon is várhatod a hereceget, del lehet néhány száz évvel tovább fog tartani.

Esetleg írsz nekem, de sem herceg sem fiatal nem vagyok.

2021. febr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%

Súgom halkan, nincs olyan hogy "neten rosszabb ismerkedni".

A "neten" is pont ugyanazok az emberek vannak mint a való életben.

Attól, hogy az életben Gyúrós Gyurka eljátssza neked a talpig úriembert addig ugyanaz a Gyúrós Gyurka a neten a farkát mutogatja. Ugyanaz az ember!!! Szóval nincs különbség az emberek összetétele között csak éppen máshogy nyilvánul meg ugyanaz az ember. Gyúrós Gyurka az életben szimpatikus lehet, de ő ugyanaz a seqqfej aki a farkát mutogatja.

2021. febr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!