Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a 30 felett a nőlnek már a valódi értékek is számítanak?

Figyelt kérdés

20 és 30 között azért nehéz az ismerkedés sokaknak, mert a nőknek csak a férfiak kinézete számít. Igaz az az elképzelés, hogy 30 fölött a nők megérnek és onnantól a valódi értékek (pl.: fizetés, autó, ingatlanbefektetés) is számítanak nekik?


Ez alapján az elv alapján ha 24 évesen nem megy a csajozás, elég csak a karrierre meg a pénz befektetésére koncentrálnom és 32 évesen úgy is oda lesznek értem a nők.



2021. febr. 17. 09:55
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
97%
Rossz hírem van. 30 felett is számít nekik a külső.
2021. febr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
82%
Inkább a húszas ringyóknak kell ez a kirakat.
2021. febr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
29%
greni??
2021. febr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
#3: A stílusom lehet, hogy trollkodó kicsit, mivel nyilván ideges vagyok valamennyire, de a kérdést ettől függetlenül komolynak szántam. Minek kergessem az utcán, meg a tindernek nevezett húsdarálóban a nőket, ha ugyanezt az időt befektethetem karrierbe is és akkor később 30 után meg ők kergetnek engem.
2021. febr. 17. 10:04
 5/39 anonim ***** válasza:
86%
Képzeld, nekem mindig is a belső értékek számítottak, és még 30 alatt vagyok. Bumm.
2021. febr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
83%

Te is az a fajta ficzkó vagy, aki szerint ő a megtestesült Férfi, csak a gonosz, ostoba nők ezt nem látják. Aztán majd ha megjön az eszük, kergetni fognak (ahogy írtad)


Rossz hírem van, a kutya se fog kergetni.

2021. febr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
96%
Max. a pénzedet fogják kergetni, hiszen ahogy öregszel egyre csúnyább leszel, mint minden ember...
2021. febr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
95%

"30 fölött a nők megérnek és onnantól a valódi értékek (pl.: fizetés, autó, ingatlanbefektetés) is számítanak nekik?"

Nekem 30 alatt is számítottak a valódi értékek, viszont ebből a kifejtésedből úgy látszik, hogy nem ugyanazt értjük "valódi értékek" alatt.

2021. febr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
95%
Valódi érték a fizetés, autó és az ingatlanbefektetés? Vannak bajok nálad.
2021. febr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

3: Biztos, hogy nem vagyok ocsmány, mert a Tinder előtti világban még tudtam csajozni "valamennyire" (nem vagyok szűz).

7: Azért megnéznélek Tinder használat közben.

8: Ahogy írtam, az elképzelés alapján akkor fognak kergetni, ha felépítek egy sikeres karriert, ami önfejlesztést is magában foglal. Ha igazad is van és most egy szemeteskuka vagyok, ez változni fog 30 felett. Mondjuk másik dolog, hogy a korosztályomban a legszemetebb embereknek is könnyen megy a csajozás, ha jól néznek ki.

9: De a nők 30 után gyorsabban csúnyulnak, mint a magukra figyelő férfiak. Ezen kívül férfiként 30 meg 40 után is ott van Mr. Kox is, míg nőként továbbra is marad a smink meg az arcápolás, mint egyedüli lehetőség.

2021. febr. 17. 10:29
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!