Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a 30 felett a nőlnek már a valódi értékek is számítanak?

Figyelt kérdés

20 és 30 között azért nehéz az ismerkedés sokaknak, mert a nőknek csak a férfiak kinézete számít. Igaz az az elképzelés, hogy 30 fölött a nők megérnek és onnantól a valódi értékek (pl.: fizetés, autó, ingatlanbefektetés) is számítanak nekik?


Ez alapján az elv alapján ha 24 évesen nem megy a csajozás, elég csak a karrierre meg a pénz befektetésére koncentrálnom és 32 évesen úgy is oda lesznek értem a nők.



2021. febr. 17. 09:55
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
88%

Én a férjemet 30 alatt ismertem meg és se kocsija, se lakása, se befektetése nem volt. Mégis vannak valódi értékei, amikkel megfogott.


Az anyagi biztonság meg magad miatt fontos. Ha nők miatt halmozod abból sosem lesz őszinte kapcsolat (kivéve ha ez nem is cél)

2021. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanaz számít. A belső is mindig számított, meg a külső is.
2021. febr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
89%
"A nők 30 felett gyorsan csúnyulnak" Ezt is 18 éves írhatta.....
2021. febr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
nem
2021. febr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
11%

30 felett lejjebb mennek az igenyeik, foleg ha a helyi meno csavotol szuletett gyereke is befigyel :)


Csak az a kerdes, hogy kell-e neked a betasors.....



36F incel

2021. febr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
89%

25-ös. Már mindenkit a hideg ráz ettől az alfa-béta baromságtól. Miért nyomatjátok mindig ugyanazt? Ha neked ennyire szar, legyen másnak is az?

Ha nem ragadtál volna bele ebbe "tanításba", akkor lehet, hogy jobb lenne az életed. De könnyebb itt alfa-bétázni, mint tenni magadért.

2021. febr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
91%
Ugy csinalsz 25-os, mintha barmit is szamitana a velemenyed parkapcsolati szempontbol. Biztos te tudod a legjobban, amikor meg soha nem eltel egyutt senkivel, hogy mi az ami fontos, meg mi az ami nem.
2021. febr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
90%

Hát barátom ha neked az ember fok és értékmérője a pénze, vagyona, hatalma akkor keress golddiggereket - találni fogsz. A normális nők meg elkerülik azokat akik ezeket az "értékeket" gondolják a legfontosabbaknak magukról. NŐK szeretnének lenni, nem megvásárolható értéktárgyak.

A BELSŐ a valódi értékek számítanak 30 alatt és felett egyaránt.

2021. febr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
87%
Ismered a mondást külső megfog, belső megtart. Ez minden normális emberi lényre igaz szerintem függetlenül attól milyen nemű.
2021. febr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy a 36 éves incelnek üzenem 35 éves vagyok. Facén rendszeresen kapom az üzeneteket vadidegen pasiktól. Csak arcképem van kint, nem tudják hány éves vagyok. Nem emlékszem, hogy huszonévesen ennyien próbálkoztak volna. Amúgy 2 gyerekem is van már, illetve 21 éves korom óta párkapcsolatban élek. Volt meredekebb is, egy fiatalabb srác követett engem, miután visszaigazoltam Facebookon. Naívan azt hittem, hogy az egyik ügyfelem. Ijesztő volt, hogy mindenütt pont ott biciklizett, ahová fix időpontokban mentem. Aztán egy üzenetet kaptam tőle, hogy szerelmes belém. Sose beszéltünk, megijedtem, nem jártam edzeni, másik boltba mentem vásárolni, ill megkértem párom, hogy egy ideig jöjjön elém a munkahelyemre. Ha szingli volnék jó magasra raknám azt a lécet, de remélem soha nem leszek az.
2021. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!