Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a 30 felett a nőlnek már a valódi értékek is számítanak?

Figyelt kérdés

20 és 30 között azért nehéz az ismerkedés sokaknak, mert a nőknek csak a férfiak kinézete számít. Igaz az az elképzelés, hogy 30 fölött a nők megérnek és onnantól a valódi értékek (pl.: fizetés, autó, ingatlanbefektetés) is számítanak nekik?


Ez alapján az elv alapján ha 24 évesen nem megy a csajozás, elég csak a karrierre meg a pénz befektetésére koncentrálnom és 32 évesen úgy is oda lesznek értem a nők.



2021. febr. 17. 09:55
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
20%

A fiatal srac a korabeli lanyoknal nem nagyon rug labdaba. Emiatt megprobal(na) biztosra menni, de nem tudja, hogy hosszutavu parkapcsolatban elsz :)



36F incel

2021. febr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
30-as vagyok, 21 évesen is fontos volt a belső érték, nemcsak a külső, ezért vagyok még mindig a párommal.
2021. febr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
77%
31, ha nem élnék párkapcsolatban, se lenne esélye. Amúgy honnan veszed, hogy egy jóképű fiatal srácnak nincs esélye a korosztályánál? A nők többsége a korosztályából választ. Persze mindig akadnak kivételek.
2021. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

"Nem emlékszem, hogy huszonévesen ennyien próbálkoztak volna.":


Na ez a gond. Régen a bulikban tudtam csajozni és két alkalommal szexeltem is(igaz ronda lányokkal). Amióta az internetre költözött az ismerkedés, a verseny brutálisan felerősödött és már labdába se rugok. Persze azt is hozzá kell tenni, hogy a korosztályomban a verseny kizárólag (tinder tesztekkel pár nap alatt bizonyítható) a kinézetről szól. Ez 30 fölött még változhat talán.

2021. febr. 17. 17:46
 35/39 anonim ***** válasza:
A nők gyönyörűek, minden korban.
2021. febr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

"a korosztályomban a verseny kizárólag (tinder tesztekkel pár nap alatt bizonyítható) a kinézetről szól"


Te tényleg nem érted, miért butaság, amit írsz? A Tinder maga a külsőről szól. Olyan társkeresőt hozol fel, amin fejre mennek az emberek. Ha a Puncsot hozod fel, ott meg azt bizonyítod, hogy a pénzről szól a kapcsolat.

2021. febr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Semmi sem fog valtozni kerdezo, mert azt gondolod, hogy te ugy vagy jo, ahogy vagy, es valtozzon meg a vilag, hogy teged elfogadjon. Ahelyett, hogy te valtoznal olyan iranyban, hogy parkapcsolatra alkalmas legyel. Eddig se voltal az, ezutan sem leszel. Az eletkor ezen nem fog valtoztatni, pontosabban ahogy oregszel, ugy tavolodsz fenysebesseggel egy normalis parkapcsolat lehetosegetol. Minden egyes nap kidobott, amikor nem magadon dolgozol. Az meg kamu dolog, hogy karrierre koncentralsz, az megy parkapcsolat mellett is. Mit nem tudsz megtenni? Nem tudsz reszvenycsomagot vasarolni parkapcsolatban? Alkifogas.
2021. febr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
16%

"Az meg kamu dolog, hogy karrierre koncentralsz, az megy parkapcsolat mellett is. Mit nem tudsz megtenni? Nem tudsz reszvenycsomagot vasarolni parkapcsolatban? Alkifogas"



Hat mondjuk kamionozni nem tud :)



36F incel

2021. febr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

37: Sajnos bénább kinézettel csak olyan munkát lehet sikeresen csinálni, ami ha jól is fizet, kegyetlenül meg kell dolgozni érte. Egy nő mellett például nem tudom hogy lehet két állásban dolgozni + járni egyetemre is.


Aztán ebből amennyit visszaveszek, annyival kevesebbet érek el később.


"Nem tudsz reszvenycsomagot vasarolni parkapcsolatban":


Ma még érdemes, de közel a sírás ideje...

2021. febr. 18. 15:20
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!