Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a fészkes fenét csinálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fészkes fenét csinálok rosszul, h nem találok egy olyan férfit sem, akivel komolyan lehet tervezni??

Figyelt kérdés

Mindig olyan férfiakkal sodort össze az élet, akikről kiderült, h még sok-sok évig nem akarják elkötelezni magukat, de engem meg sürget a biológiai órám, 30 vagyok, nem akarok még 5 évet várni a közös jövőre, holott, már 3 éve együtt vagyunk... Nagyon elkeseredett vagyok emiatt, nem értem, h mit csinálok rosszul, miért nem vagyok nekik elég jó!? Az exeimről is kb az derült ki mindig, h nem akarnak komoly kapcsolatot, nekik jó az, h heti 2x találkozunk, de én egy idő után többre vágyok!

Mi alapján kellene társat keresni??? Vagy min kellene magamban javítanom??? Már fogalmam sincs. Azon is gondolkodok, h beszerzek egy kutyát v macskát vagy akármit, ők legalább megadják a feltétel nélküli szeretet...



2021. febr. 17. 10:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Túl sok időt vesztegetsz az ilyen férfiak mellett.

Ezen kívül semmit nem csinálsz rosszul.

2021. febr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Tudni kéne, milyen preferenciák alapján ismerkedsz.

Biztos vagyok benne, hogy sok férfi ugyanúgy családot szeretne mint te, csak valahogyan elkerülitek egymást.

Szerintem az ismerkedés kezdeti fázisától tedd világossá, hogy te életed végleges társát keresed, akivel - ha úgy érzitek, hogy működik a kapcsolat - házasságot akarsz és mihamarabb gyerekeket.

2021. febr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

De nem derül ki számomra, h ilyenek. Az elején mindig úgy beszélnek, h család, közös jövő...sokszor ez is fog meg bennük, aztán évekke, mintha ez változna bennük. Arra következtetek ebből, h talán én nem felelek meg nekik és ezért gondolják meg magukat. Vagy nem tudom. Azt sem tudom, h mik lehetnek azok a jelek, amik árulkodnak a komolytalan gondolkodásról :(

Kezdem kicsit azt érezni, h fölösleges időt és energiát fektetni a kapcsolatba, saját magamra kellene koncentrálnom, nem elcseszni az időm és az energiám egy férfira!

Bocsánat, ha nagyon indulatos vagyok, nagyon örlődök most és elegem is van mindenből...

Sajnálom, h nyafogok itt, de annyira kikívánkozott, nem szoktam ide írkálni, de erről nem akartam mással beszélni, ezért írtam egy anonim oldalra. Talán már picit az is jobb, h leírtam.

2021. febr. 17. 10:27
 4/23 anonim ***** válasza:
5%
Ezért kezdtem el nőkkel ismerkedni, mivel biszex vagyok. Es rájöttem, hogy ők sokkal jobbak, mint a mocskos pasik. 25N
2021. febr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Az elején mind ugyanarra vágyik, amire én.

Nem mondom, h nem válogatok, fontos, h külsőre is vonzónak tartsam és belsőre is, de nincsenek nagy elvárásaim, legfeljebb annyi, amennyit én magam is adni tudok. Nem a tökéletes testű Adónisz a zsánerem, akikek minden ujjára akad egy nő

2021. febr. 17. 10:40
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehet általánosítani egyik nemet sem!

Csak esetleg pont rossz személyekkel futottatok össze!(4es is)

Jobban ismerd meg az illető jövőképét mielött komolyra fordítanád a kapcsolatot csak olyankor nehéz mikor szerelmes vagy tisztán gondolkodni!!

Szerintem ezért nem érdemes az egész nemet általánosítani!nyitott szemmel kell járni, nem érdemes feladni csak óvatosabbnak kell lenni!

32/F

2021. febr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%

Egyébként abszolút megértelek, mert én férfiként éveken át kerestem a páromat hasonló preferenciákkal, és nekem is nagyon rossz tapasztalatom volt, csak nekem a nőkkel. (Egészen pontosan nem komolytalan kapcsolatot akartak, hanem egy csomó egyedülálló nő semmilyet. A legkevésbé sem motiválta őket az, hogy családban éljenek, gyerekük legyen.)


Mik az árulkodó jelek?

Nos, jó, ha az illető a saját szüleivel, testvérével kiegyensúlyozott viszonyban van. Ha fontosak neki a családi összejövetelek, és elég hamar oda téged is hívnak. Ha a gyerekekre nem koloncként tekint a párod, hanem pl. a testvére gyerekeivel szeret játszani, beszélgetni, együtt lenni. Jó jel az is, ha tökéletesen tisztában van azzal, hogy ketyeg a biológiai órád, de ha ő nálad pár évvel idősebb, akkor neki sem szabad húznia az időt. Mert gyereket ugyan lehet idős korban is nemzeni, de föl is kéne nevelni, útra bocsátani, és jó lenne még az unokáknak is örülni.

Nem szerencsés, ha olyan életet él, olyan hobbija van, ami család mellett nem, vagy nagyon nagy kompromisszum árán űzhető. Legyen benne egy ésszerű rugalmasság, hogy ha másként alakulnak a dolgok, mint ahogy terveztétek (nem valakinek a szeszélye miatt, hanem objektív okok miatt), akkor el tudja ezt fogadni.


Arra sajnos nincs ötletem, hogy hol lehet nagyobb eséllyel ilyen férfit találni.

2021. febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

A 2. válaszolóhoz hasonlóan, azt szerintem is nyugodtan lehet mondani már az elején, hogy nem csak szórakozásra keresel partnert, viszont a "házasságot akarsz és mihamarabb gyerekeket", azt már lehet 2-3 hét utánra hagynám. Vannak férfiak akik számára ijjesztő lehet ez túl korán. Első körben az ember egy (komoly) párt keres, s ha eldől hogy Ő megfelelő lesz (vagy ha eldől hogy Ő nem) a házasságra és gyerekre, akkor beszélni erről. Legalábbis számomra az első az, hogy egyáltalán működjön a kapcsolat, s ha működik és utána úgy érzi az ember hogy vele összekötné az életét, akkor pedig már nyugodtan lehet beszélni a többiről. Ha pedig nem érzi úgy, akkor pedig azt kéne közölni hogy jó parti, de..., csak erről nyilván nem sokat szoktak beszélni.

Természetesen ehhez az kell, hogy ugye minél többet beszélni, ismerkedni, hogy kiderüljenek ezek a dolgok. S támogatva az első hozzászólót, valóban túl sok időt vesztegetsz ilyen férfiakra, 3 év szerintem sok, ennél jóval korábban is kiderülhet már ez, főleg ha 30 körüli az ember.

2021. febr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy mi itt gyakorin nem tudjuk ezt megmondani neked. Lehet berögződött, rossz minta, lehet, hogy pocsék emberismerő vagy, lehet, hogy baromi görcsös vagy, és az összes energiavámpír így rádugrik, mert tudják, mivel lehet téged megfogni, lehet, hogy szimplán szerencsétlen vagy, lehet, hogy tényleg tudatalatt menekülési ösztönt váltasz ki a férfiakból, meg lehet más dolog is.

Ha nagyon nagy problémának érzed, és újra és újra ugyanazokat a köröket futod le, lehet, érdemes lenne pszichológus segítségét kérned, hogy feltárjátok, hogy mit csinálsz "rosszul", mi az, amit ezekben a pasikban nem veszel észre.

2021. febr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%

Sztem nyomatni kell az osszekoltozes temat, nem a tavkapcsolatosdit.

En eddig minden baratnommel egy ev utan osszekoltoztem, es ugymond komolyan gondoltam rajuk. Sose voltam hive a heti 1-2 talalkozasnak, vagy nalam vagy nala de folyamat egyutt legyünk volt az elvem. Sztem igy lehet egy kapcsolatot felkesziteni a hazas eletre, meg lakva eleg hamar kiderul hogy osszeilletek vagy sem.

Ilyen ferfikat keress, vagy probalj ramenni jobban erre a temara.

2021. febr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!