Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálok rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, hogy nem találok egy olyan lányt/nőt sem, akivel komolyan lehet tervezni?

Figyelt kérdés

Sajnálom, megihletett az előző kérdés, de a probléma valós.

Bár én még csak 20 éves vagyok, de szeretnék elköteleződni valaki mellett. Persze igényeim is vannak, ismerkedtem már sok lánnyal, de ha úgy érzem, hogy nem tudnánk egymás mellett maradni, akkor nem megyek bele a kapcsolatba.


Van értelme várni az "igazira"? Létezik egyáltalán ilyen?



2021. febr. 17. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Egy szintén 20 éves kor körül lévő Nő, ha szinten erre vágyik, akkor inkabb a 30-35 éves ferfi korosztallyal fog kezdeni. Tekintve, hogy 20 éveseb v.szinuleg semmit nem tudsz még nyujtani
2021. febr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

20 évesen milyen alapokra akarsz építkezni? Van pénzed? Van diplomád? Melód? Anyuékkal laksz?

Meg eleve, milyen lány kéne? Csak mert a legtöbb korodbeli lány még élni akar. Idősebb nőkkel tudnál tervezni, de nekik te maximum szexpartnernek vagy jó, mert nincs pénzed.

2021. febr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Pénzem van (ezt nem verem nagy dobra, ne ezért szeressen, amúgy sem akarnám hipphopp elverni az összegyűjtött pénzem), diplomám lesz, nyaranta dolgozom, még egy fél évig a szüleimmel lakom, utána pedig külön költözök egyik lakásunkba. Persze amíg tanulok nem tudok teljesen önállósodni - de nem hiszem, hogy ezt bárki is elvárná. Nyílván most az elköteleződés alatt nem azt értettem, hogy jövőre esküvő, meg három gyerek.

A válaszaitokból nagyon az jön le, hogy mindent a pénz mozgat.. ami valószínűleg sokszor így is van, de én bízok benne, hogy vannak kivételek.

2021. febr. 17. 10:54
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

3.-ra, a kérdezőnek.


Pénz.


Látszik, hogy még gyerek vagy, és szülőkkel laksz, majd utána a már meglévő lakásba költözöl.

De gondolkodj! A lakás, a nőd, a gyereked, a kocsid, a kaja, a szórakozás,...mind-mind pénzbe kerül.

2021. febr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos, nagyon fiatal vagy, a te korosztályodban elég sokan még nem akarnak/tudnak elköteleződni. Én annyiban voltam könnyebb helyzetben ennyi idősen, hogy nő vagyok, és sokkal elfogadottabb volt nálam idősebb férfiakkal ismerkedni, és ők is szívesebben ismerkedtek velem, mint idősebb nők fiatalabb férfiakkal. Pedig akartam a korombeli srácokkal ismerkedni, de marhára nem én voltam az, akit kerestek, illetve kifejezetten kevesen akartak tényleg komoly kapcsolatot, ahol tervezzük és építjük a jövőt, nem csak élünk bele a nagyvilágba.

Én azt mondom, ne temesd magad: építsd önmagad, próbálj minél többet ismerkedni, hogy tapasztalatot, emberismeretet gyűjts (nem a szexre gondolok). Lehet, érdemes lenne kicsit rugalmasabbnak lenni, mert nem tudom, mit értesz nem tudnánk egymás mellett maradni alatt. Az "igazi" nem lesz hibátlan, nem lesz tökéletes.

És tényleg, ezeknek a lányoknak a jó része, akikről most nem érzed, hogy komolyan lehetne tervezni, jó eséllyel pár év múlva megkomolyodnak, és családban fognak gondolkodni. Végül én is a korosztályomban találtam meg a tökéletes társat, csak éppen cirka 6 évvel később, a 20-as éveim második felében.

2021. febr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%

A szüleid lakásába. Mesélj még. A kocsit is alád teszik esetleg?


Én saját magamnak fizetek mindent, haza is adok és sajnos nem látom, hogy a korosztályom meg akarna állapodni. Nem akarok családot, csak egy férfit aki dolgozik. Idén végre a saját pénzemből talán sikerül is költözni.


26/N

2021. febr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves 5ös! Elgondolkodtató, amit írsz, talán te át tudod érezni a helyzetemet.


6os. Igen, a szüleim lakásába. Szerintem nincs ebben semmi rossz, idővel lesz sajátom is, de amíg nincs rendes munkahelyem, csak nyáron, addig hogy is lenne?

Egy dolgot viszont nem értek 😅 legyen lakásom stb, de ne a szüleimtől hanem dolgozzak meg érte - azt hiszem ez 20 évesen nem lehetséges és nem ettől függ az, hogy komolyan tudunk-e tervezni egy lánnyal vagy sem. Lesz saját házunk stb is, de majd 5-6 év múlva, és szeretném, hogy ha amire oda elérünk, már lenne egy biztos párom, és ne akkor kelljen keresgélni.

2021. febr. 17. 12:01
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne is foglalkozz velük. 20 évesen semmi gond azzal, ha nincs saját lakásod, és nincs gond azzal sem, ha a szüleidtől kapsz egyet, mert legalább nem teljesen a nulláról kell kezdened. Ha egyszer lesz gyerekem, tuti, hogy tenni fogok egy pici lakást (vagy az árát) a feneke alá. Annyi pocsék dolog van az életben, amivel és amiért meg kell küzdeni, legalább ezzel ne legyen gondja, és ne egy idegent zsebét tömje az albérlet árával. Meg amúgy is egy bizonyos kor után egészségesebb külön élni mindenki számára.

Ilyenekkel csak itt gyakorin foglalkoznak, a való életben egy csaj örülni fog, hogy lesz hol kettesben lennetek, ha ő nem volt olyan szerencsés, mint te, ha mellette amúgy mellette dolgos vagy, teszel félre pénzt, vannak céljaid, és nem vágsz fel.

2021. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

6. És? Senki nem tehet arról, hogy milyen családba született. Te sem tehetsz arról, hogy neked magadnak jobban meg kellett dolgozni az anyagi javaidért, mert szegényebb családból jössz, a kérdezőnek pedig kevesebbet kell ugyanazért, mert jómódúbb családból származik. Egyikőtök sem ettől lesz jó vagy rossz ember.


Ráadásul a kérdező egyáltalán nem arcoskodva mondott semmit.

2021. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!