Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen nőknek esélytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nőknek esélytelen pasit találnia?

Figyelt kérdés

2021. febr. 17. 15:56
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
84%

Megértettem a magyarázatod, sok esetben igaz lehet, kedves #20-as.

Gondolod, hogy minden nő, aki nem talál pasit, annak mindnek tartása van? Szerintem nem, de erről fölösleges tovább vitázni, mert a többieket untathatjuk vele. Köszönöm a magyarázatod!

2021. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
100%

"minden nő, aki nem talál pasit, annak mindnek tartása van?"

Megforditom a kérdést:


Szerinted egy nő sem, akinek nincs tartása, ne találna pasit?:D

2021. febr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
96%
Az, hogy tartással nem könnyű pasit találni,értelem szerűen nem egyenlő azzal, hogy minden társ nélküli nőnek tartása van. Ezer más oka is lehet: csúnya, túl magasak az elvárásai vagy ő maga túl értékes a felhozatalhoz. Ezer oka lehet, ez csak egy.
2021. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
100%
Ill van olyan nő, akinek nincs tartása, hogy ne találna pasit?:D
2021. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
79%
A fogatlan bányarémeknek is van pasija ha akarja..
2021. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
25%

#20: Általában a sokadik randin sincs szex dologból szoktak olyan dolgok kijönni, hogy

1. Alaposan fel akar térképzeni a nő, de ezt nem nyíltan teszi, hanem hátulról, hogy mennyire vagy jó parti, esetleg párhuzamosan több pasival is randizik.

2. Van szexkapcsolata és régebben ő is ment bele alkalmiba, de ezeket mélyen titkolja, mert az élete szégyenfoltjának tartja most meg úgy gondolja, hogy a jégkirálynőség lesz az, amivel majd rendes pasit talál, hiszen köztudott, hogy a rendes pasi egyetlen és legfontosabb tulajdonsága, hogy nem akar az első randin szexelni.

3. Frigid vagy aszexuális és nem is vágyik igazán a szexre, ezért bírja ki szexkapcsolatok nélkül is a szingli időszakot.


És igen, nekünk férfiaknak is 100-ból 1, ha van olyan, akivel érdemes 5-6-7 randit is végigcsinálni, mire nagy nehezen beadja a derekát és a fenti 3 közül egyik sem igaz rá.

2021. febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
68%
Aki aszexuális, vagy többgyerekes,kövér,és még buta is.
2021. febr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
100%

#20 Én azért nem fekszem le az első pár alkalommal, mert meg akarom ismerni a másikat. Mert ha nem működik közöttünk, nem szeretnék évi 4-5 pasival szexelni az 10 év alatt már negyven+ lenne.

Nem randizok párhuzamosan.

Nincs szexkapcsolatom. Volt már, de számomra az is kizárólagos és nem kerestem mást közben.

Nem vagyok sem frigid, sem aszexuális. Azért bírom ki szex nélkül hosszú ideig ,mert nincs orgazmusom egyéjszakás meg futó kapcsolatokban. Nem futó kalandra vágyom, meg nem érzelem nélküli kefélésre, hanem szerelmen alapuló párkapcsolatra. Tehát nem tudok mit kezdeni az érzelem nélküli szex megtapasztalásával. Ezt is próbáltam, nem a levegőbe beszélek: nem ment.Párkapcsolatban két naponta kívánom. Szingliként meg magát a párkapcsolatot kívánom, arra vágyok. De azt meg nem lehet találni minden bokorban. Nagyon nagy szerencse kell hozzá.


Összegezve: akinek van tartása, megismeri a másikat és utána szexel. Kár, hogy a legtöbb pasi ezt nem várja meg. Aztán meg panaszkodik a könnyen kapható nőkre, hogy sekélyesek de akivel jónak indult, azt nem várta meg, mert nem akart bele időt és energiát fektetni.

2021. febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
74%
Fiatal no eseteben, ha nem sz.pik. Ez esetben lehet gyonyoru, kedves, okos. Nincs eselye.Irom ezt nokent.
2021. febr. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
66%

Aki kövér.

Elég sok ilyen nő van.

2021. febr. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!