Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Az alábbi két férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Az alábbi két férfi közül melyikkel mennétek el előbb randizni?

Figyelt kérdés

a) 25 éves, okleveles közgazdász, perfekt angol, most gyúr a PhD-ra. Kitűnő eredménnyel végezte a tanulmányait, jelenleg még az egyetemnek dolgozik, mert tervez elmenni külföldre tanulni, ha sikerül. Nem kimagaslóan jóképű, szűz, viszont intelligens, sosem volt senkije, de előreláthatóan komoly karrier áll előtte.



b) Targoncás egy gyárban, havi 300 ezret keres nettóban. Érettségije van, nem beszél nyelveket. Jelenleg otthon él. Jóképű, intelligens és volt már pár nő az életében.


2021. febr. 17. 19:02
A kérdező szavazást indított:
a
b
57 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
54%
Az elsonek nem valo baratno.
2021. febr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
72%

Az első nem, mert sem távkapcsolatot nem akarok, sem külföldre költözni. Plusz fiatal is hozzám:D


A második pedig max akkor, ha valóban intelligens. De azért a foglalkozásáról és a végzettségéről nem éppen az ugrik be...

2021. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
82%
Egyiket sem.
2021. febr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
15%
Attol függ mennyire igényes helyes milyen vele a szex, a többi nem szamit egyiknél sem, kapcsolat nem kellene tőlük egyik esetben sem.
2021. febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
73%

Az exem hasonló volt az 1-eshez, de ő helyes volt és nem szűz. Én voltam mindig az utolsó és a karrier a munka az első. Hát kidobtam a francba, hogy dugjon a munkájával.

2- es kellene inkább.

2021. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
66%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

Az elsővel semmiképp, mert egy szardarab.

2021. febr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
60%

egyikkel sem.


az elso tipikus elettelen luzer strebernek tunik. arrol nem is beszelve, hogy baromira nincs kedevem egy szuz kisfiuval benazni, aztan honapokig elviselni, hogy 5 perc utan elsul. az inetlligencia meg onmagaban semmire sem garancia.


a masodiknal nem is az zavarna, h targoncas, hanem az, h az anyjaval lakik. illetve ha olyan intelligens, akkor miert nem kepes legalabb egy kozepszinten megtanulni az angolt? nekem ez fura.


szerencsere az eletben nem

csak ezkozul a ketto tipus kozul lehet valasztani.

2021. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
67%
Az "a" semmiféleképp sem, nem nedvesedik a puncim egy diplomapapírtól, távkapcsolat nálam nem jöhet szóba, főleg nem ha külföldre megy. A "nem kimagaslóan jóképű" magyarul azt jelenti, hogy maximum átlagos, de inkább csúnyácska, hoy szépítsük a dolgot. Ha nem tetszik egy férfinak az arca, akkor attól én nem akarok semmit. 25 évesen szűz, nem volt még párkapcsolata, vagyis tapasztalat a nők terén 0. Felnőtt nőként én ezzel nem tudnék sokat kezdeni.
2021. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

"25 évesen szűz, nem volt még párkapcsolata, vagyis tapasztalat a nők terén 0. Felnőtt nőként én ezzel nem tudnék sokat kezdeni."


Felnőtt nőként??? Hány éves vagy? 22-23? Jah, hát azért mert téged szétbsztak már mindenféle emberek azzal meg ÉN nem tudnék mit kezdeni! Mert egyszerűen undoritó! Nektek nőknek KELL a tapasztalat, de hogy a pitsába szerezzek ha nem fekszetek le velem? Igen, én vagyok az A) személy.

2021. febr. 17. 19:25
 10/51 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom. Az angol nekem kéne, mert utálom a szinkront/feliratot.

Meg attól, hogy targoncás, szabadidejében öltönyben jár?


25 nekem túl fiatal, plusz ha szűz, első szex után elhagy, hogy bepótolja, ami szerinte kimaradt.

2021. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!