Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Az alábbi két férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Az alábbi két férfi közül melyikkel mennétek el előbb randizni?

Figyelt kérdés

a) 25 éves, okleveles közgazdász, perfekt angol, most gyúr a PhD-ra. Kitűnő eredménnyel végezte a tanulmányait, jelenleg még az egyetemnek dolgozik, mert tervez elmenni külföldre tanulni, ha sikerül. Nem kimagaslóan jóképű, szűz, viszont intelligens, sosem volt senkije, de előreláthatóan komoly karrier áll előtte.



b) Targoncás egy gyárban, havi 300 ezret keres nettóban. Érettségije van, nem beszél nyelveket. Jelenleg otthon él. Jóképű, intelligens és volt már pár nő az életében.


2021. febr. 17. 19:02
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
88%

Hm, a kommenteket olvasván nem is tudtam, válaszoljak-e, de megpróbálok. :D


Az elsőt nem választanám, mert komoly kapcsolatok híve vagyok, nem szeretnék pár hónapig szórakozgatni valakivel, megszeretni, azért, hogy aztán elmenjen külföldre. Én szeretem itthon a munkámat, nem szeretnék innen elmenni egyelőre.


A kommentek alapján viszont végképp a b-t választanám, mert hiába vagy tanult, emberileg egy nőgyűlölő 0-nak tűnsz.

Én korodbeli vagyok, eddig egy exem "b@szta szét a pitsámat", de ő 7 éven keresztül. És egyetértek a kommentelő nővel, aki nem tudna egy tapasztalatlan férfivel mit kezdeni. Őszinte leszek, én sem tudnék. Nem szex terén, hanem a kapcsolat minden egyéb területén. Fogalmad sincs, hogy kell bánni egy nővel, hogy kell alkalmazkodni esetlegesen a másikhoz, a kommunikációdban meg rengeteg kivetnivaló van. Így sokkal inkább jönnék össze a targoncással, mint veled, ő valószínűleg tud valamit, ha már több kapcsolata is volt.

2021. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
61%
Egyik se!
2021. febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
92%

*feleslegesen b.sztak apadek a vilagra. PONT.


Há egy önirónia! Fejlődik! 👏

2021. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
90%
Na, azt legalább már tudjuk, miért szűz😄
2021. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
94%

‘Aha. Ok. Tehat akkor az EGYETLEN funkciot, amire egy hasznos lehet, sem akarod ellatni. Azt, hogy SZULJ. Tehat a letezesednek semmi ertelme, feleslegesen b.sztak apadek a vilagra. PONT.‘


aha, tehat a te egyetlen funkciod ‘ferfikent’ az lenne, hogy jol meg tudj b@szni egy not, de meg erre is keptelen vagy. tiszta mazli, hogy te egy not se fogsz teherbeejteni szuzike, es nem szaporitodvtovabb a selejtes genallomanyod. tehat a te letezesed igy duplan ertelmetlen ezek szerint.

2021. febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
82%
#39 +1
2021. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
93%

de ha egy no egyetlen haszna a szules es te nem tudod megb@szni, akkor egy no, aki hasznos akar lenni, azt valasztja, aki meg tudja b@szni, ez pedig a TARGONCAS!


ongol, kis baratom

2021. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
92%
Azta, és még azt hittem én vagyok frusztrált. Hát a kérdezőhöz képest egy boldog, vattacukorfelhőkön játszó rózsaszín unikornis vagyok.
2021. febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
90%
B, de csak mert te a kritikán aluli A vagy, aki a kutyának nem kéne. Na, ennyit ér a te diplomád. :D
2021. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
90%

Pár észrevétel:

1. A nők a magabiztosságot "érzékelik". Ha valaki magabiztos, akkor azt hiszik, hogy azért, mert sikeres, de a valóságban tök mindegy, hogy mit tett le az asztalra. Ha valaki egy 25 millás panellal, 300nettóval és kocsival császárnak érzi magát, akkor ő vonzóbb lesz, mint az, akit kinevettek a yacht-kikötőben, mert csak 25 lábas csónakra futotta és amúgy is, mi az, hogy valaki rongyos 1 misiért felkel minden nap reggel 10 előtt dolgozni. Márpedig a kommenteidből süt a frusztráltság, ami p*naromboló...


2. Ha valakinek bizonygatnia kell, hogy ő valaki, akkor valójában egy senki.


3. Ha folyton másokkal foglalkozol, akkor nem jut idő magadra. Például, nem azért vagy még 25 évesen is szűz, mert a targoncásnak van csaja.


4. Legyen már benned méltóság. Ha nem tetszik egy komment, akkor ne törődj vele, ne kezdj el trágárul hisztizni, mint egy 12 éves. Ez a dedós "de nekem akkor is igazam van!" mentalitás a fiúkra jellemző, nem a férfiakra. Ez még a 3 hetes áporodott lábszagtól is jobban taszítja a nőket.


5. Az iskola nem az élet. A boldogságot nem lehet a "végzettség/munka/ház/kocsi/X évesen esküvő/Y számú gyerek" listán mérni, ahol ha kipipálod az összeset, akkor jön a Kánaán. Így csak frusztráció lesz és vissza is értünk az 1. ponthoz.


33F

2021. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!