Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erről a nem ír vissza csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről a nem ír vissza csak néha, vagy vissza se ír de olvasról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nemrég egy kérdésnél is erről volt szó, ott exról szólt a kérdés, viszont inkább olyan pasikra gondoljunk meg olyan nőkre, akik sose jártak. Arról van szó, hogy egy nő nem adja igazán jelét, hogy akarja a pasit de nem azt csinálja, hogy letiltja, hanem vagy csak olvassa vagy néha válaszol is neki. Viszont így ránézésre az a helyzet, hogy a nő nem akarja a pasit, néhol már már szinte lekoptat de nem törli le a pasit, talán néha ír is neki. Elsőre rámondhatnánk, hogy nem akar a pasitól semmit, de akkor miért nem tiltja le, hogyha ő "zaklató"? Hiszen ha fullra semmit se akarna, akkor tiltaná nem? Viszont ha akar valamit, akkor meg miért nem közeledik rendesen. Sokak szerint az ilyen csak egónövelés de nem mindenhol csak az. Erről mi a véleményetek? Rengetegszer történt már hasonló és nyilván emberenként eltérő de így általában szerintetek. Ha már eddig elolvastad, ha válaszolsz légyszi rendesen, ne csak így 1-2 tőmondat.

2021. febr. 17. 19:23
1 2
 11/17 peca1000 ***** válasza:
Kuka a nő. Keress mást. Minek tiltson le, tartaléknak, unaloműzőnek, lelki szemetesládának jó vagy.
2021. febr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Te szerencsétlen...fogd meg magad és szemtől-szembe ismerkedj. 😃
2021. febr. 18. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
5 már nem azért de milyen alapon várod el hogy gondolatolvasó legyen?ez nem kritikai gondolkodás te pöc sfej
2021. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
9 es csak ez azért patkányság mert nem az ő egójának szórakoztatására van főleg ha unja a pasit.itt már nem lehet kifogás semmi se.élvezi hogy ir neki annak ellenére hogy untatja mert legyezi az egóját.
2021. febr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Sok emberrel - köztük pasikkal is - tartom a kapcsolatot haveri alapon. Akivel nem akarok dugni, mind tiltsam le, különben szemét vagyok és csak egósimogatás nekem az oda - vissza pár naponta/hetente pár mondat, poén, mém? Szerintem lesnének egyet, ha közölném, hogy azért tiltottam, mert köztünk sosem lesz szex. Ja, az nem érdekel, hogy ő amúgy vágyott-e valaha rá, hogy dugjunk...

A nyomulós szövegekből egyértelműen le lehet venni, ha valaki hajt rám. Ha nem jön be, villámgyorsan leépítem. De a haverkodással mi a baj...?

2021. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Olvastam már olyanról, hogy letiltás után a zaklató a nő családját, barátait kezdte el zaklatni, és csak akkor hagyta abba, mikor a nő feloldotta.

Egyébként: valószínűleg nem érzi zaklatásnak a nő, csak szimplán nem érdekli. Nem ijeszti meg, nem zavarja komolyan. Nálam is pl azért elég erősen tenni kell a tiltásért. Aki ignorálással lekopik, azt minek tiltsam (bár én tisztázom előtte, hogy nem, utána ignorálom)?

2021. febr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A tiltás a reménytelenül hülyék ellen van. Akinél egyértelmű volt a szándék arra, hogy akar valamit, én pedig tudtára adtam, hogy én nem, és ennek ellenére nem hagy békén.

Aki csak néha "pingel", de inkább semlegesnek tűnik, azt minek tiltsam? Arra gondolnék, hogy unatkozik vagy egyedül érzi magát, ezért ha van időm, én is írok neki olykor, szintén semleges vagy humoros dolgokat. Tudod: mint két ember. Ez számomra nem zaklatás.

A zaklató az, akinek nemet mondtam, de nem tartja tiszteletben és nyomul, erőszakos, leskelődik, kémkedik, jelét adja, hogy ő figyel ám. Na az ilyen tiltva van, de előtte kap róla hírt, hogy minden üzenete, hívása, akármije mentve van, úgy másszon bele az életembe a jövőben.

2021. febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!