Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetséges az hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges az hogy egy homokos (bi) tenyérbemászó srác sokkal jobban csajozik mint én vagy a hasonszőrű bénább (tisztán hetero) srácok?

Figyelt kérdés

Megdöbbentő volt szembesülnöm vele hogy egy szerintem semennyire sem vonzó, titkon ferde hajlamú bájgúnár milyen sikeres tud lenni a nőknél, de hogyan lehetnek vevők erre a nők?

A hajlama nyílt titok, nem sokakat érdekel, a nőknek jó így is egy "férfi"?

Miféle világot élünk?

Lehet engem szapulni, de én a női hozzáállást kérdezem!



2021. febr. 17. 23:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%

Alapvetően sose jöttem volna szívesen össze biszexuális sráccal, mert mindig bennem lett volna, hogy valamilyen szinten sose fogom teljesen kielégíteni.

Ellenben inkább jönnék össze egy biszexuálissal, aki belsőleg és külsőleg is vonzó (ne adj' isten vannak közös érdeklődéseink), mint egy heteróval, akivel az előző három bármelyike nem lenne meg.

Amilyen undorító stílusban írsz róluk, nem csodálom, hogy a lányok inkább feléjük fordulnak, mintsem feléd. Nem vagyok a közösségük támogatója vagy ellenzője, de azért a te stílusod is alaptalan. Egyébként érdekes, hogy ennyire semmire se tartod őket, mégis jobbak nálad. Hm-hm. Ez rólad rosszabbat árul el, mint róluk. ;)

26N

2021. febr. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%

Nem ők a jobbak. Te vagy need és creepy. 🙂


33F

2021. febr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Azokat minősíti akik vevők erre

Nem tudom mi rosszat írtam volna, de nem is nagyon érdekel

A valamiben sikeresebb nem jelent jobbat

2021. febr. 18. 00:27
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Nem jobb, mégis több nőt szed fel 😂.
2021. febr. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
Na most akkor fuss neki még egyszer, mi a kérdésed?
2021. febr. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
77%

Te egy őskövület vagy, egy konzervatív dinoszaurusz, a srác meg valószínűleg jól néz ki.


Ébresztő! A 21. században ha jól nézel ki, akkor mindegy, hogy ki vagy. Lehetsz Ted Bundy, Marilyn Manson, 6ix9ine, Jeremy Meeks és VV Christofel is.


Az meg, hogy neked meg az itteni kommentelő nőknek nem tetszik még nem von le az értékéből. Mészáros Lőrincet is sokan utálják, mégis rengeteg embert meg tudna venni kilóra.


Ezért nem szeretem az álszent embereket. Mert mindenki azt hiszi, hogy a becsület az valami tök értékes dolog. Nem. Nemcsak kenyeret nem kapsz érte a boltban, de még szeretetet, szerelmet és hűséget sem. Sőt! Sokszor sittes drogdílerrel lép le az asszony. Vagy dolgos, hűséges, házias feleséget csal meg a férfi prostituálttal.

2021. febr. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
65%
6-osnak igaza van. Én pl. régebben rendes és visszahúzódó lány voltam. Semmi, de semmi sikerem nem volt a férfiaknál. Utána elkezdtem bulikázni, inni a bulikban, egyéjszakás kalandozni. Bomlottak utánam a pasik még így is, hogy a külsőm nem egy nagy dobás. Még komoly párkapcsolatot is könnyen találtam.
2021. febr. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%

Ha jól látom kicsit beleszerettél abba a srácba, és most frusztrált vagy.


Van ez így éretlen személyiségeknél, hogy beleszeretnek valakibe, és elkezdik fikázni, ha nem lehet az övék. Tudod, mint amikor a csajok haját húztad meg régen.

2021. febr. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
80%

Valószínűleg sokkal jobban néz ki nálad, meg az átlag hetero pasiktól.

Úgy vettem észre a meleg, bi pasik jobban adnak a külsejükre, igényesebbek, szebbek. Szép a hajuk, jól öltöznek, ápolják a bőrüket.

2021. febr. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
53%
Jobban ért a nők nyelvén, mint más, lévén félig nő.
2021. febr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!