Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mitől lehet, hogy ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől lehet, hogy ha már érzem, hogy meg lehetne a lány, akkor visszalépek?

Figyelt kérdés

Mi lehet az oka annak, hogy elkezdek ismerkedni egy adott lánnyal, és mikor érzem, hogy ő is viszonozza, és ebből lehetne valami, akkor visszalépek, és elengedem a dolgot?


Mióta az eszemet tudom így van, és ráadásul általában olyan lányokra megyek rá akik körül sok fiú van, és nyomul rájuk. Viszont mikor már bent lennék, egyszerűen elmúlik az érdeklődésem irántuk..

Emiatt konkrétan nem is volt még normális tartós párkapcsolatom, pedig már 22 éves vagyok.


Mi lehet az ok? Lehet csak visszajelzésekre vágyom, és igazából nem is akarok kapcsolatot?


2021. febr. 18. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felsz az elkotelezodestol
2021. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És ezen lehet valahogy segíteni? Szakembert érdemes felkeresni?


Nem tartom normálisnak, minden adott lenne, saját lakás, autó. Jó körülmények. De mikor komolyabbra fordulna a dolog, offolom.


Vagy ez normális?

2021. febr. 18. 14:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, de tény, hogy sokan vannak így. Ha nem tudsz rajta egyedül valtoztatni és zavar, akkor igen, érdemes felkeresned szakembert.
2021. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem ez nem normális. Én lány vagyok, de nekem is ez a problémám. Én már rájöttem, hogy eléggé félek kötődni másokhoz, így védem magam, nehogy megbántsanak. De én probálok és igyekszek ezen változtatni, remélem sikerül neked is.
2021. febr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az a baj, hogy azt sem tudom, hogy igazán zavar-e, vagy csak a társadalmi nyomásnak akarnék eleget tenni, hogy mindenképp kell egy pár az ember mellé.

2021. febr. 18. 14:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert te sem tudod, mit akarsz.
2021. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ahogy az utolsó mondja.

Egy érzelmileg is felnőtt ember már tudja mit akar.

2021. febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Én másképp látom kérdező!

Ezt írtad:

"Mióta az eszemet tudom így van, és ráadásul általában olyan lányokra megyek rá akik körül sok fiú van, és nyomul rájuk. Viszont mikor már bent lennék, egyszerűen elmúlik az érdeklődésem irántuk.."

Szerintem az a baj hogy csak könnyűvérű ostoba lotyókat nézel ki mindig, aztán mikor felfogod hogy az ilyen mennyire undorító, és mentalitásánál fogva párkapcsolatra alkalmatlan, akkor kihátrálsz. Az ilyeneket nem is szabad erőltetni, olyan lány kell akire lehet számítani és nem mindenkire megy akinek vessző van a lábai között, hanem leginkább csak téged szeret.

Amíg ilyet nem találsz kár a gőzért

2021. febr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!