Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az igényeim?

Figyelt kérdés
Igazából hasonló személyiségű férfit szeretnék magam mellé, mint amilyen én is vagyok, mert pár negatív élmény után megtanultam, hogy az ellentétek nem vonzzák egymást, de legalább konstans feszültségforrásként vannak jelen egy kapcsolatban... Szerintem nincs bennem semmi különleges, de mégsem találom az "igazit", akivel valóban összeillenénk.
2021. febr. 18. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem
2021. febr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha kicsit konkrétan leirnad, hogy milyenek nálad a hasonló igények, akkor könnyebb lenne eldonteni ezt a kérdést, vagy kiderulne esetleg min kéne változtatni. Köszi! :) f
2021. febr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Igen túl nagyok, pláne hogy gőzünk sincs róla hogy mik azok az igények
2021. febr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az még rosszabb amikor találsz egy ilyen embert, de nem kellesz neki
2021. febr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. febr. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit keresel a másikban azt elárulod ?
2021. febr. 19. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem alap dolog, hogy olyan párt keresel, akivel hosszútávon el tudod képzelni a kapcsolatot. Miért gondolod nagy elvárásnak, nagyon önbizalom hiányos vagy és eddig bárkivel összejöttél aki udvarolt?
2021. febr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Igazából hasonló személyiségű férfit szeretnék...."

nincs bennem semmi különleges"


Magyarán fogalmad sincs, hogy te milyen vagy és ezek alapján arról sincs fogalmad, hogy mit is keresel akkor.

Ez így nagyszerű, tipikus nő vagy aki aztán csodálkozik, hogy "minden férfi egy pöts"...

2021. febr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is tök normális, átlagos férfi vagyok, ennyiben 100% match!


De ez valahogy kevés, nem?

2021. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9# nem kevés ez, a tiltásodhoz elég lesz neki
2021. febr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!