Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen mentális betegsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mentális betegsége lehet ha egyszer normálisan viselkedik másszor pedig nem? Ismerkedő szakaszban vagyunk.

Figyelt kérdés
(Lehet hogy nem jó kategóriába teszem a kérdést, talán az egészség rovat is megfelelő lenne.)
2021. febr. 20. 01:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
37%
nárcisztikus pl, nem kell rögtön mentális betegségre gondolni. olvass utána ráillik e ez
2021. febr. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Egy férfiról van szó.

Egyszer teljesen normálisan viselkedik, azután ignorál, eltűnik, hülyének néz, átver, megalázó helyzetbe hoz.


Eltelik 2-3 nap és minta mi sem történt volna újra normális lesz. Elkezd kommentelni a képeim alá, likeol, szivecskéket küld, bókol, stb...

2021. febr. 20. 01:07
 3/35 anonim ***** válasza:
78%
szerintem ez egy gerinctelen férfi a leírtak alapján, nem kéne egy másodperccel sem többet rááldoznod az idődbőp, mert nem érdemel meg ha így viselkedik veled. szerintem eléggé ráillik a nácizmus.
2021. febr. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
98%
Esélyes, hogy nárcisztikus. Még mielőtt jobban belebonyolódnál, most hagyd a fenébe! Később csak rosszabb lesz! De, még ha nem is nárci, akkor se jobb ha csak egy mezei bunkó, jobb ha távol tartod magad tőle, ha csak nem akarsz fájdalmat...Töröld, tiltsd!
2021. febr. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
A 4. válaszoló voltam! Normális ember, ha valami gáz dolgot csinál, akkor amikor újra beszéltek, tisztázza a dolgot, hogy mi miért volt! Ha ő úgy csinál, mintha minden rendben lenne, ügyet sem vetve arra ami történt, akkor ott nagy gáz van! Ha jót akarsz magadnak, elkerülöd! Sosem változik az ilyen, mindig csak játékszer leszel neki!
2021. febr. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Valami baja tuti hogy van mentálisan.


Állandóan azért könyörgött hogy hagyjak neki hang üzeneteket mert szeretné hallani a hangom.

Tegnap elküldtem neki egy párat. Erre ingerülten visszaírt, hogy nem tud most hallgatni ilyeneket mivel dolgozik.

(Kiderült hogy nincs is munkája). Újabb hazugság!

Írtam neki vicces vagy.


(Tudom hogy hülyének néz.)


Szóval, semmi válasz azóta sem üzenetben. Erre most össze vissza bókol, és kommentel a képeim alá, mintha mi sem történt volna... Érthetetlen

2021. febr. 20. 01:16
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy működnek, mint a normális emberek. Az egyetlen célja ezzel a viselkedéssel, hogy rajta kattogj, és ezáltal elkezdj kötődni hozzá. Hajnali 1 elmúlt, és te most is rajta pörögsz. Elérte a célját. A végén annyit fog játszmázni, hogy másról sem fog szólni az életed, mint a beteges dolgait elemezni, aztán beleőrülsz. Hagyd a francba, ha nem akarsz szenvedést. Olvasgass a nárcisztikusokról, nézz videókat. Boldog kapcsolatot nem lehet velük kialakítani. Ha az elején vagy az ismerkedésnek, most menekülj!
2021. febr. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

ma 01:21


Lehet hogy igazad van, de nemrég kommentelt rengeteget a képeim alá, ezért is vagyok még fenn, nem értem.


Igen, van egy olyan érzésem mintha azt akarná jelezni hogy:

-Hé itt vagyok!


Olyan is előfordult már, egy hétig nem keresett.


Azután hajnali 5 órakor írkált nekem hogy ő nem érti mi rosszat tett, nagyon szeretne velem beszélgetni, és írni is... Válaszoltam neki őszintén, hogy te nem válaszoltál egy hétig.


Utána bocsánatot kért hogy nagyon "elfoglalt" volt.


Ezek után újra kezdődött elölről az eltűnik majd újra felbukkan viselkedés.

2021. febr. 20. 01:34
 9/35 A kérdező kommentje:

És ami a leginkább undorító volt részéről, az az hogy mások halálával "viccelődött".


Valamelyik nap, szintén hajnalba felhívott hogy képzelem el, 2 barátja is elhunyt hirtelen vírusos megbetegedésben, és ő most mennyire szomorú ezért...


Erre pár nap múlva kiderült hogy hazugság, mivel Instagram sztoriban együtt volt az említett barátokkal...

Ergo élnek.


Szóval ez nagyon gusztustalan volt részéről ez a hazugság.

2021. febr. 20. 01:44
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Skizofrén esetleg
2021. febr. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!