Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg igazuk van az evolúció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igazuk van az evolúcióbiológusoknak és a PUA-knak? Tényleg a kedves, normális, őszinte srácok a világ legnagyobb libidócsökkentői és a gyilkosok is jobban kellenek a nőknek?

Figyelt kérdés

Hiába a 21. század, a diplomák, az intelligencia és a genderkutatások terén elért eredmények? A nők továbbra is az ősi ösztönök alapján éreznek kémiát, vonzalmat?


Már elegem van, hogy állandóan ilyen esetekbe futok, mint ez is: [link]


Pedig én csak arra vágyom, hogy valaki szeressen, fontos legyek neki, ne csaljon meg és ne hagyjon el. Vagy ha mégis, akkor őszintén mondja meg, ne megcsalás után.


Évek óta foglalkoztat, hogy miért nem kellek a nőknek, miért nem tudnak szerelmet érezni irántam. És mindent, amit csak lehetett, amit olvastam, amiről hallottam, ami miatt tönkremennek a kapcsolatok, azt fejlesztettem/leépítettem magamban.


Elméletileg én lennék a tökéletes férfi minden olyan szempont alapján, ami pontosan mérhető, nem pongyola megfogalmazás.


Mégis ez senkit sem érdekel.


A külsőt nem tudom megítélni, de feltételezem, hogy aki igent mond elérhetőség cserére (nem a creepy porszívóügynökös elérhetőségcserére gondolok) vsgy el is jön randizni, - tekintve, hogy átlagos srácnak nézek ki, nem sugárzok gazdagságot - annak valamennyire külsőre azért bejövök.


Azt is feltételezem, hogy aki lefekszik velem, többször is, meg orgazmusa is van, annak nem rossz a szex.


Azt sem tartom valószínűnek, hogy aki bántalmazó vagy anyagilag élősködő kapcsolatból jött vagy 3 testvér aludt egy szobában, annak az átlagos egzisztenciám és átlagos budapesti lakhatásom okozna problémát.


Így hát nem maradt más, kizárásos alapon a kémia, a vonzalom nem alakulhat ki, ha normálisan, EMBERKÉNT kezeled a lányt, még aki a jófiúkra bukik, ott is legalább egy kicsit patkánynak kell lenni, még ha félholtra nem is vered és ásod el a kertben, de legalább néha kimaradsz éjszakára, széthagyod a szennyest, lelököd az ágyról éjszaka.


Ha viszont megtudja, hogy évekig önmagadat tartottad fenn, ha a szükség úgy hozza simán megtudsz minden háztartásbeli teendőt csinálni, hivatalban, munkahelyen határozott is vagy, csak a nővel nem vagy önző f.szparaszt és érdekel, hogy ő is mit szeretne, akkor azonnal megölöd az összes, irántad érzett halvány vonzalmát is.


Ha pedig olyan nővel jössz össze, aki élvezi ezt az egészet, akkor nem csak a fejedre nő, hogy szolgáld ki mindenben - volt ilyen is -, de még a túlzott jólétben más férfiakkal is ismerkedik és olyanokat írogat, izmos, kigyúrt alfahímekkel, hogy neki milyen jó dolga van, hogy a pasija kiszolgálja, az meg csak oltogatja tovább, ő meg ahelyett, hogy letiltaná, még élvezi a helyzetet.


Tényleg ennyire nem jó a nőknek a jó és normális férfi és egész életen át játszmázni kell?


Vagy az itteni inceleknek lehet igazuk, hogy külsőre kellene a felső akárhány százalékban lennem és ezért nem éreznek kémiát? Meg ezért unják meg a kapcsolatot és keresgélnek?


Esetleg az átlagos egzisztencia nem elég, hanem gazdagnak kellene lennem és elhalmoznom mindennel és akkor lenne kémia és akkor nem ismerkedne más pasikkal?


Vagy szexben nem elég a több orgazmus és az odafigyelés, hanem rideg, BDSM-es állatnak kellene lennem?


Egyre tanácstalanabb vagyok... :(



2021. febr. 20. 04:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

"Évek óta foglalkoztat, hogy miért nem kellek a nőknek, miért nem tudnak szerelmet érezni irántam."


Kikről van szó?

Milyen nőknek?

Te szeretted őket?

2021. febr. 20. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

"aki igent mond elérhetőség cserére"


Én soha nem mondtam ilyet, igaz soha nem is jött hozzám így oda férfi.

Mégis lefeküdtem párral.

A PUA-videók becsapások, statisztákkal forgatják őket.

2021. febr. 20. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

"Vagy szexben nem elég a több orgazmus és az odafigyelés"

Na most akkor elérhetőséget se kapsz, vagy volt egy feleséged, aki 15 év házasság után elküldött?

Nem mindegy...

2021. febr. 20. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
19%

Nincs uj a nap alatt.....


[link]



36F incel

2021. febr. 20. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

3+2 éven keresztül tanultam evolúciós biológiát és pszichológiát, soha életemben nem hallottam ekkora phaszságot.


Egy hivatkozást dobhatnál erről a szarról, mert nekem pont azt tanították, hogy az emberi fajban nem értelmezett az alfa kifejezés, főleg azért, mert a verseny a sejtek szintjén dől el a hüvelyben. Illetve akit nevezhetnénk alfának, azaz szaporodásra méltó egyednek, az alkalmas arra, hogy életben tartsa az egyébként állathoz képest rendkívül sérülékeny emberi utódot. Magyarul a nagybetűs gondoskodó, stabil idegzetű családapák jelentenek evolúciós hasznot. Nyilván ez egy magasabb tesztoszteronyszintű egyedben jobban megvan, mint egy nyegle feminin antiférfiben, a túl magas tesztoszteronszint pedig növeli az agresszív viselkedés és a fizikai versengés kockázatát, de alapvetően ez mégsem arról szól, amit összeképzelegtél az alapján, hogy pár fos bulvárcikket, ami csak a publikációk abstractját forgatja ki, te mégjobban kiforgattál.


Huhh, ez egy szép mondat volt. Ha tudományos akarsz lenni, akadj le az evolúciós biológiáról, amíg nem szerzel megfelelő önismeretet és nem vagy tisztában azzal, hogy amit te művelsz, az valahol a kognitív disszonancia redukció és a racionalizáció néven emlegetett elhárító mechanizmusok eredménye, ami alapvetően egy rendellenes működés és valószínűleg erősen közrejátszhat abban is, amiért valószínűleg egy címeres balfsz vagy a nőknél és normális ember kerüli az intimitást veled. A tudományhoz alázat kell, benned pedig csak utálat és frusztráció van, minden mást pedig eszközként használsz, hogy igazold a sebzettségedben gyártott elméleteidet a világ, de főleg a szociálisan fejlettebb embertársaiddal szemben, akikre irigy vagy.

2021. febr. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha annyi idot fektetnel edzesbe mint a sirankozasba annyi csaj logna a nyakadon hogy nem tudnad hogy hogyan allitsd fel a farkad elegszer hogy mindegyiket kitudd elegiteni
2021. febr. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 hollófernyiges ***** válasza:
88%
Ha kérhetném hagyjuk ki az evolúcióbiológiát ebből a félművelt nethuszárok által csinált vulgárdarwinizmusból.
2021. febr. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Nekem azt magyarázza el valaki, logikusan levezetve, hogy a "rendes srácok" miért mindig olyan kapcsolatot hoznak példának, egyfajta ideálnak, non plus ultrának beállítva, ahol a férfi brutálisan bántalmazza a nőt, a nő pedig annyira kiszolgáltagott és fél, hogy nem meri elhagyni? Mi ebben a jó?

Az is érdekel, hogy miért olyan rendes az a srác, akinek ez a vágya, és aki szerint vele is az a baj, hogy gyáva rendesen odaütni, hisz ez kell a nőknek.

Mi az evolúciós háttere, ha nekik az "a nő", akinek komoly pszichiátriai betegségei vannak, és benne reked egy bántalmazó kapcsolatban?

A kérdező is konkrétan leírja, hogy olyan nőkkel volt kapcsolata, akit a nyomorból emel ki, eleve egy kiszolgáltatott helyzetet teremtve azzal, hogy nem mehet tőle vissza. Ez tudatos technika, vagy ösztönösen a sebzett vadra izgul?

2021. febr. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%

És ne csak az evolúcióbiológiát hagyd ki a saját sikertelenséged történetéből, amíg baromira nem értesz hozzá, hanem rohadtul ne keverd ide a bántalmazó kapcsolatokat sem, ameddig nem olvastál ki legalább pár ismeretterjesztő könyvet (még csak nem is rendes szakirodalmat...) az ilyen kapcsolatok működéséről, kialakulásáról.


Nem, veled nem az a probléma, hogy nem vagy elég "alfa" (mi a tököm az az alfa?!), meg nem vagy elég bunkó, hanem süt rólad, hogy te mindent megfelelési kényszerből csinálsz, nem magadért, mindent és mindenkit hibáztatsz ahelyett, hogy szembenéznél önmagaddal. Rengeteg normális, kedves férfinak van barátnője/felesége, akik a tenyerükön hordozzák a szerelmüket, akik ezzel nem élnek vissza. Csak ők ezen kívül sok más értéket is fel tudnak mutatni, és nem a mocskos anyagiakra gondolok. Pl. van saját személyiségük, ami nem kaméleonként próbál beolvadni abba az egy szem célba, hogy párjuk legyen...

2021. febr. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11%
Bár a külső fontosabb, belsőre azért valóban sokkal jobban vonzódnak a hazug, agresszív, bunkó férfiakhoz a nők, mint a rendes, kedves férfiakhoz.
2021. febr. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!