Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos pasiként hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos pasiként hogy nem adtátok fel az online társkeresést? Vagy ha igen akkor mi tette be végleg a kaput?

Figyelt kérdés

Volt már barátnőm online társkeresőről egy éve, és akkor sem volt könnyű az ismerkedés ezen a platformon, de kezd totálisan elegem lenni belőle. Van heti 4-6 matchem (lányok 50%-át jobbra húzom, mert nincs ellenük kifogásom, legtöbben találok valami különlegeset ami miatt szimpatikus tud lenni és napi szinten használom az appot Budapesten, 30 alatti korosztályban). Mindenkinek írok, ha nem 3 selfie a profilja, akkor valami egyedit. A fele nem ír vissza, ezt már megszoktam. De rengeteg lány 3-5 nap beszélgetés után, amikor randira kerülne a sor, a meghívásra még igent mondanak, de utána hirtelen nem érnek rá, elfoglaltak, ghostolnak. 3 hónap alatt 1 randit tudtam összehozni, mind a kettőnk szerint nagyon jó volt, jó lenne folytatni, de sosem ér rá, majd ghost. Szám szerint 3 olyan lány volt, aki betegségre hivatkozva azt mondta, nem ismerkedne tovább velem, meg most nem érzi magát jól (ki érti...). Aztán persze ismerősnek szembe jött pár nap után mint nemrég aktív / új képpel.


Sok időmet felemészti ez az online társkeresés, de sok más esélyt nem látok (munkahelyen nincs nő, barátaim között szintén, hobbim elég magányos, vagy többségében férfiak űzik).



2021. febr. 21. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Én meguntam 25 éves korom környékén az online társkersést, igaz én inkább csúnya pasi vagyok mint átlagos.


Azóta jobban érzem magam.

2021. febr. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem adjuk fel, tömegesen tesszük, csak sok az új is gondolom.

A kaput a gyakori tette be nálam, 1 éve semmilyen társkeresőt nem használok, és már töröltem is magam az összesről.

De match nekem annyi sem volt soha mint neked kérdező, az ilyen tinderes dolgokat hamarabb elfelejtettem.

Teljesen felesleges ilyennel foglalkozni úgy látom

28/f

2021. febr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Én is szívesen feladnám, csak sajnos nem tudom. Ezek a rohadt ösztönök, a valakihez való tartozás vágya... Kár, hogy nem lehet kikapcsolni.
2021. febr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy majd nem összejöttem egy magamnál kétszer akkora nővel.
2021. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy érted 4#?

Majdnem megerőszakolt vagy mi?

Mert vagy érdekel vagy nem tudsz vonzódni, akkor pedig nyilván nem mész kapcsolatra.

2021. márc. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!