Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Randizás/párkapcsolat szóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizás/párkapcsolat szóba jöhetne nálatok, ha 275 km-re van tőletek az illető?

Figyelt kérdés

Online ismerkedés, tegyük fel, hogy nagyon tetszik nektek külsőleg-belsőleg az illető, többszöri helybeli próbálkozás után sem jött nektek össze kapcsolat vagy lett volna folytatás, de most úgy érzitek, hogy ebből több is kialakulhatna, a távolság ellenére is.

Lány létemre próbáltam mindig a közelemben vagy a lakóhelyemhez viszonylag közeli (max 1 óra) fiúkkal ismerkedni, de az utóbbi időben normális kapcsolat sosem jött össze, még a randi sem folytatódott. Kicsit már beleuntam ebbe, és most végre találtam egy srácot. Ő igazából nem zárkózik el ettől, hogy randizzunk, akár a távkapcsolattól sem.

Akinek volt már ilyenben része, le írná a véleményét/tapasztalatait? Működne a dolog?



2021. febr. 21. 10:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

Hú nálam dettó ugyanez a helyzet most. Majdnem pont 275 km a távolság is:D

Rengeteg környékbeli sráccal ismerkedtem, és óriási csalódás volt... Aztán jött ez srác, akivel annyira egy hullámhosszon vagyunk, mint talán még senkivel ezelőtt. Mondjuk elég kilátástalan a helyzet, de hátha...

2021. febr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem
2021. febr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
51%

Vágd már magad pofán!

Nagyon tetszik külsőleg-belsőleg mikor még nem is találkoztál? Netes torzításokra ne adj.. Meg hát, azért láss tisztán, kb havi 3x találkoznátok, gondolom hétvégén érnétek rá. Szerinted egy felnőtt férfinek elég lesz ennyi? Hosszú távon nem működőképes.

2021. febr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
#3 Szerintem idővel összeköltöznének, és nem lenne sokáig távkapcsolat, csak az elején. Nyilván nem úgy akarnak hónapokig ismerkedni, hogy egyből összebútoroznak.
2021. febr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
19%
Én van erre IDŐ, PÉNZ, KOCSI?
2021. febr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%

Nekem volt ilyen kapcsolatom, de soha többet.

2 évbe telt amíg kiderült, hogy egyáltalán nem illik hozzám. Mostmár csak olyanba kezdenék bele ahol akár délután átugorhatok a másikhoz. Amúgy neten nem jönnek le a szokásai sem, meg hogy hogyan viszonyul az emberekhez szóval nem tudhatod előre, hogy milyen akkor sem ha most jól elbeszélgettek online.

2021. febr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
45%
#5 Nekem személy szerint az EMBER fontos maga. Megértem, ha másoknak nem, de nem tehetek arról, hogy magas érzelmi intelligenciával lettem megáldva és nem sajnálok időt, energiát fordítani hús-vér emberekre, akik fontosak (vagy azok lennének). Természetesen nem azt mondom, hogy szórni kell a pénzt, mert az a ló másik oldala lenne. Egyszerűen csak számomra értékesebbek a minőségi emberi kapcsolatok, mint egy vas a garázsban. Nem is engedek közel magamhoz akárkit.
2021. febr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
#6 Nyugodtan, hiszen bárki pótolható és ez így kényelmes. Egészségedre. 😃
2021. febr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
5-ös hiába van lehúzva, igaza van. Nem 1-2 nap, mire kiderül kompatibilisek vagytok-e. Hétköznapok összefolynak, jó ha hétvégén van magadra időd. Ha valakinek van erre ideje, utazási költsége, hajrá.
2021. febr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%

7.-nek.

5. vagyok.


A pénzt, időt, kocsit úgy értettem, hogy ELJÁRNI a másikhoz.

Nekem baromi szimpatikus pl. ő: [link] De ciki vagy sem, nekem nem telne rá, hogy kiugráljak hozzá Párizsba. :(

2021. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!