Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Veletek is állandóan előfordul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is állandóan előfordul ez Tinderen, illetve netes ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Elkezdek írni egy sráccal, beszélgetünk és mikor rákérdezek, hogy milyen célból van fenn a válasz az, hogy nem volt kifejezett célja de ismerkedni szeretne és lehet, hogy valami elindul akkor az komoly kapcsolattá alakulhat. Ezzel szemben ha engem kérdeznek én mindig megmondom, hogy komoly kapcsolat céljából ismerkedem. Erre mindig azt kapom, hogy de egy kapcsolat mindig lazából indul és válik hosszú, komoly kapcsolattá. Lehet velem van a baj, de én már az első pár találka utáni hosszú beszélgetésekből el tudom dönteni, hogy látom-e lehetnek-e közös tervek, karakterben összeillünk-e, van-e kémia stb. Ha nem érzem, akkor közlöm a másik féllel és keresek tovább. Igazából ha a harmónia már az elején megvan akkor a többi a szándékon múlik, hogy mit akarunk. Én vagyok túl céltudatos vagy az emberek nem tudják, hogy mit keresnek vagy mindenki csak lazázni akar és ezzel a szöveggel burkolják?

2021. febr. 21. 13:17
A kérdező szavazást indított:
Velem is rendszeresen, sokszor előfordul ez.
Nem szokott előfordulni.
Ez egy tipikus álcaszöveg, lazázni akar csak nem mondja ki nyíltan.
16 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%

- Neked kakis a pólód?

- Hát én tudom, hogy hogyan történhetett ez.

- Azonnal öltözz át! Tiszta szar! Így nem ülsz le.

2021. febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ezzel sok férfit el lehet ijeszteni, hogy te leszögezed az elején hogy kizárólag komoly kapcsolatot akarsz és nem feltétlenül azért mert ők nem azt akarnak csak onnantól már kicsit kényszeressé és erőltetetté válik az egész (főleg hogy egyenlőre csak egy profilkép vagy nekik és nem akarják egyből kapcsolatba képzelni magukat anélkül hogy megismernének). Ennél egy picit lazábbra kéne venni ami nyilván nem azt jelenti hogy egyből le kell feküdni vele, csak legyél nyitottabb, kezdeményezőbb. Ha találkoztok úgyis le tudod szűrni hogy mit akar és még az is elképzelhető hogy később te sem fogsz ragaszkodni hozzá hogy komolyabb alakuljon de mégis jól érzed magad vele :)

Sok sikert!

2021. febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nyilván én sem úgy képzelem el, hogy úgy találkozunk elsőre, hogy már rögtön kérje meg a kezem stb. De az fontos, hogy úgy randizol valakivel, hogy tisztában vagy azzal, hogy mit keresel és azzal a céllal ismerkedsz. Volt tapasztalatom, hogy "lazábbra" vettem, hogy ne ijesszem el amiből az lett, hogy megrekedt az egész egy ilyen se veled se nélküled lazásos vmiben (és ez nem egyszer fordult elő). Viszont ha meg kész tények elé állítod, akkor vagy lelép (ez is előfordult nyilván lazázni akart és érezte itt szorulni fog a hurok) vagy pedig mondja ezt a szöveget, amit leírtam. Régebb óta vagyok fenn Tinderen és ez általános jelenség, amit tapasztaltam. Ezért kérdeztem, hogy másokkal is így van. Amit tapasztalatok, hogy Tinderen nem lehet komoly céllal ismerkedni.
2021. febr. 21. 13:37
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Engem kifejezetten idegesít ez a "komoly kapcsolat" szöveg. Mégis honnan tudná eldönteni hogy mit akar tőled ha nem is ismeritek még egymást? Arról nem beszélve hogy sokan nem is alkalmasak rá, mert tenni nem hajlandóak érte csak várják a csodát.
2021. febr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3: 2 vagyok.. De lehet, csak lehetőleg ne ezzel indíts 😬 ha gondolod küldd át a profilod és mondok véleményt hogy mi lehet a baj amiért nem akarnak esetleg komolyat tőled.
2021. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8%
Én férfiként életreszóló kapcsolatot szeretnék. Szerintem a legtöbb átlagos férfi azt szeretne, mert nem kapkodnak utánuk a nők, be akarják biztosítani magukat, kell egy fix pina.
2021. febr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#4-nek:

Azt nem is várja el senki, hogy eldöntsd találkozó nélkül első pillanatra, hogy tuti VELE szeretnél komolyat, de azt el tudod dönteni, hogy nyitott vagy-e egyáltalán a komolyra. Vagy valójában csak a laza érdekel, ez meg kamu beetetés. Itt nem az a baj, hogy még nem ismeri, mert azon lehet dolgozni, és a kérdező se haragszik meg, ha randizás közben kiderül, mégsem egymást keresik. Az a baj, hogy maszatol, terel, valójában ez egy kamu szöveg, aztán még a csajra fogják, hogy ő nem elég jó, azért nem akarnak vele komolyat, de egy lyuknak jó lesz. Ez meg nagy átverés és nagyon megalázó, önbizalomromboló. Nem korrekt, hiszen elejétől fogva tudják ezek magukról a legtöbbször, hogy csak a szex érdekli őket. Sekélyesek belül és eszük ágában sincs komolyat keresni. Ez nem fair, hogy ezt nem közlik előre.

A "komolyat keresek" nem azt jelenti, hogy "ha velem randizol, akkor meg is kell kérned a kezem", hanem azt, hogy "ismerkedjünk, de csak akkor hitesd el velem, hogy tényleg érdekellek és csak akkor akarj szexet, ha tényleg el tudod velem képzelni a komoly kapcsolatot. Ha mégsem vagyok szimpatikus, semmi gond, de közöld ezt korrektül és akkor hagyjuk abba az ismerkedést, menjünk a magunk útjára párt keresni, ne szédíts, ne kelts hamis reményt, ne vegyél rá arra, hogy feküdjek le veled."


Szóval nem kell rögtön a kérdezőben keresni a hibát, vannak, akik tényleg csak szexelni akarnak, csak tudják, hogy a kérdező nem ezt keresi, ezért hazudnak neki komolyat, mert akkor nagyobb esélyt látnak abban, hogy megkapják tőle.

2021. febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7-es

Pontosan leírtad, amit gondolok és én is ugyanígy látom! Maszatolás megy állandóan és már okozott önbizalomhiànyt az nekem is személy szerint, hogy kitalálta sokadik találka és szex után, hogy jaj én nem állok készen egy kapcsolatra stb...És ez háromszor előfordult, utána váltottam a kész tények elé állítom őket megközelítésre és akkor megy a menekülés már az elején. Amit leírtál utolsó, így kellene, hogy működjön az ismerkedés, csak sajnos az emberek a Tindert meg más ilyen applikációt nem komoly ismerkedésre használják. Nekem teljesen elment a kedvem tőle mert mindig ez a maszatolás megy így időt és energiát sem vagyok már hajlandó ebbe ölni...

2021. febr. 21. 16:47
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem semmi megfojtó vagy ijesztő nincs abban, ha valaki kiírja vagy azzal kezd, hogy ő komoly kapcsolatot keres. Lehet így ismerkedni mindkét nem részéről. Ez még nem elköteleződés meg ígéret, hanem csak a szándék, hogy igen, ha szimpatikusnak talállak, akkor szeretnék többet adni és kapni szexen kívül, mert nekem ez fontos. Ez kb olyan, mint hogy férfit vagy nőt keres valaki, kinyilvánítja a kapcsolati preferenciáját.


Nagyon süket hülye duma, hogy lazával kezdődik, aztán lehet komoly: egy komoly kapcsolat se házassággal kezdődik, hanem randizgatással, járással, ami alatt eldöntik a felek, hogy szeretnének-e hosszú távon egymással lenni, és korrektül döntenek erről, kimondják, megbeszélik. Vagy nagyon felszínesek ezek az emberek, akik ezzel a lazás dumával jönnek, vagy komoly fogalomzavarok vannak. A komoly kapcsolat előtti ismerkedési fázis és a rendes kapcsolat alatt végig tiszta, ki mit szeretne és aszerint viselkedik. Ha nem szeretné a másikat partnernek, azt el tudja dönteni ismerkedés alatt és meg is mondja, nem használja ki a másikat. Ez a lazázás meg így arról szól az ő esetükben, hogy a levegőben hagynak, mindent meg akarnak kapni de semmit sem ígérnek, semmit sem adnak, a másik fél meg reménykedhet, találgathat, hogy akkor mi van. Nem akarnak semmit beletenni, de a másik bizonygasson, aztán ha elég jó, ha nincs probléma vele, na akkor talán méltó többre is. Ez gusztustalan. Se nem korrekt komoly kapcsolathoz vezető ismerkedés, se nem korrekt és világos határokkal rendelkező szexkapcsolat, csak kihasználás.

2021. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%

Az ismerkedés egy folyamat és sokszor közben dől el ki mit akar. Ha a kérdező hölgytől nem akarnak komolyat annak valószínűleg meg van az oka. Nem akarok senkit sértegetni de egy értékes lányt nem ráznak csak úgy le, mert a férfiak is egy társra vágynak ugyanúgy legtöbb esetben, akivel meg tudnak mindent beszélni, akit szeretni tudnak, akivel jól érzik magukat stb.. Én nem gondolnám hogy ez minden esetben maszatolás lenne, csak idő kell hozzá hogy eldöntsük.


Nekem 2 kapcsolatom is úgy indult hogy egyiken se szögeztük le hogy pontosan mit akarunk, találkozgattunk, lefeküdtünk egymással, alakultak az érzelmek és összejöttünk. Számomra az nagyon kiábrándító lenne ha hosszú hónapokig menne az ismerkedés meg a randi merthogy csak komoly dolog lehet belőle aztán meg kiderül hogy szexuálisan nem is vagyunk kompatibilisek. Kínosabb lenne mindenkinek mintha lazábban ismerkednénk. Persze ez kortól is függ. Nyilván más egy 18 éves törékeny lelkű kiscsaj meg egy 40 körüli tapasztaltabb nő, aki már nem játszadozik.


Más férfiak nevében nem tudok nyilatkozni de ha rám hallgattok vegyétek ki a leírásból azt hogy "komoly kapcsolat", inkább meséljetek magatokról valamit, lehetőleg olyat amibe bele lehet kérdezni, amiből lehet témát indítani. A másik legrosszabb amikor nincs semmi leírás csak 3 szelfi amiből semmi nem derül ki az életedről és nehéz beszélgetést kezdeni.

2021. febr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!