Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol próbáltok ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol próbáltok ismerkedni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Konkrétumokra lennék kíváncsi.

2021. febr. 21. 15:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%
Én Tinderen jöttem össze a barátommal 2 hónapja.
2021. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%

Nokent borzalom ...

Csak dugi akarnak a pasik, szeretot vagy szexpajtit akarnak. Sehol egy normalis aki kapcsolatban is benne lenne.


Randizni meg... Egybol menjek a pasi lakasara. Ja mert madar vagyok h idegen pasi lakasara megyek. Setalni meg benne is lennek de ha mondom h akkor a magassarku kilove meg a szoknya is -mert hideg van es lenyelmetlen - akkor mar inkabb lemondjak h nem.

De leginkabb az jellemzo h par nap utan megbeszeljuk a randit majd eltunik. Elotte 1 oraval ir h elindult. Es az elotte levo 3 nap??? Akkor nem voltam erdekes? Ezek is csak egotuningra hasznaljak a tarskeresot... Vagy azt hiszik jo taltika letojni a randipartnered par napig mert akkor hatha majd o udvarol nekik.


Es mielott ... Nem nem erdekelnek az szepfiuk(mert ok magyreszt csak dugi akarnak) sima atlagos barna pasikat huzok be +-6 a korhatar. Egyedul a kopaszsag a kizaro ok nalam. Magassag vagy kisebb pocak sem. Szoval mondhatom h az atlag pasi erdekel.

2021. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%
Nőként keresek egy szeretőt, de reménytelen. Pár alkalom után eltűnnek. Neten próbáltam, de örülnék ha tömegközlekedésen megszólítana egy szimpatikus férfi.
2021. febr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
38%
Na, ha egy nő beszél átlagos pasikról... Egész mást jelent az átlagos az ő szájukból.
2021. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

12-es

Ugyanezt tapasztalatom én is. Neten nem érdemes keresni, az összes komolytalan és kalandot keres. Vagy az keres komolyat aki bűnronda...

2021. febr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
82%

Nalam az atlag pasi:

-Barna haj es szem, de nem zavar ha mas csak ez jobban tetszik.

-Magassag 165-183 cm de csak mert pici vagyok 🙂

-Pocak nem zavar ha nem sorhas mar. Aputest okes. A tulizmos nem. Atlagos aranyos test rendben. A vasaggyal 40kg nem.

-Egyedul amihez ragaszkodom az a haj, legyen haja, a kopasz nalam nemet jelent.

-Kisebb testi hibak okes, ha nem olyan merteku ami zavarja a normalis eletvitelt.

-kocsi, lakas, anyagi helyzet nem erdekel addig, amig nem nekem kell eltartani. Amit keres legyen eleg a sajat eletere es esetleg egy kvra az elso randin reszemre 🙂

2021. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
48%

Imádom ezt :)


Neten minden pasi csak szexelni szeretne csak szeretőt akar, jajj minden pasi olyan idióta....jajj nem igaaaz...jajjj nem bííírom...


Jajj ez meg idejön hozzám a szórakozóhelyen....jajj nem látja, hogy szórakozni jöttem nem ismerkedni???


Jajj most vásárolok....nem látja, hogy vásárolni jöttem nem ismerkedni jajj ezek a pasik mind olyan hülyék...


Jajjj jajj nem látja, hogy épp a buszra várok?? jajjj.-...


jajjj jajjj jajjj jajjj


Aztán!!!! Basszus ez baromi jóképű dejól néz ki...dejó képű....és itt minden addigi probléma és jajj jajj feledésbe merül.


Aztán...pár héttel később...jajj ez a szemét nem jött el randira, jajj ez a szemét lefeküdt velem és azóta nem jelentkezik....jajj ez sem akar komoly kapcsolatot ...és kezdődik előröl ..jajjja jajjj itt se ott se....


3 hónappal később: szia barinőm találtál már egy normális férfit?? áá hagyjad már mind szemét....majd meglátod megtalál a szerelem....de még is hol?? Bárhol!


2 hónappal később: aztaaaaaaaaaaaa k**úúúúúrrrvaaa életbeee ez de sármos!!!! :)

2021. febr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Most már csak HeyFiesta-n.(Badoo másik neve) A facebook társkeresőről és a tinderről már lemondtam. Azzal többet érek el, ha önfejlesztésre szánnám a társkeresésbe fektetett időt,és energiát, ami várhatólag nyáron megtérülne.
2021. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!