Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak akik hasonló problémáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak akik hasonló problémával “küszködnek” mint én?f22

Figyelt kérdés

Lassan 23 éves leszek és egyszerűen nem igazán akar összejönni egy párkapcsolat. Még addig sem jutok el, hogy egyáltalán megismerjenek, vagy én megismerjek valakit.

Nem tartom magamat csúnya fiúnak, sőt vannak akik szerint jól nézek ki, viszont valahogy mégsincs csajom. Ami a belsőt illeti, nem vagyok egy rossz ember, sőt próbálok napról napra jobb lenni.

Tény, hogy válogatós vagyok, de egyszerűen csak olyan lányok nyitottak felém akik nem a legelőnyösebbek külsőre. Persze a külső az relatív dolog. Nekem is a belső a legfontosabb számomra, de meg kell fogjon a külső is valamennyire.

Én el vagyok egyedül is, de az ember társas lény, nem érzi magától jól egyedül, ez így van velem is.


2021. febr. 22. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
te vagy a férfi neked kell felszedni nőket, ha magabiztos vagy az már jó. a magabiztosság szexi.
2021. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak.
2021. febr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Nyúlj a lábaid közé ifjú tanítványom. Amennyiben nem találsz ott valamit lógni, úgy ne olvass tovább, felesleges. Amennyiben igen, úgy örömmel közlöm, hogy (még) megvannak a tökeid, amik egyfajta jogosítványként szolgálnak a neked tetsző női lények határozott megközelítésére.


Sok szerencsét!

2021. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Jelen
2021. febr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én idén töltöm a 25-öt de nekem sincs senkim mert szenvedély beteg vagyok és nem tolerálják.
2021. márc. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!