Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lemondjak arról,hogy Magyarors...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondjak arról,hogy Magyarországon megtalálom álmaim párját egy 200 kg körüli hölgy személyében?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem mindennapi a keresésem,de ez vonz,ekkora hölgy az álmom.Sajnos régóta próbálkozom sikertelenül.Létezhet egyáltalán ekkora nő?

Csak segítő szándékúak írjanak!



2021. febr. 22. 14:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon para vagy. Kétlem.
2021. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem igen, mondj le, és aztán utazz az USA-ba. Ott biztosan megtalálod, nekünk meg itt végre nyugtunk lesz tőled meg a kérdéseidtől.
2021. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy találnál, de tényleg elég ritka. Főleg, hogy az ilyen extrém méretű nők biztos, nem nagyon mozdulnak ki, csak ha nagyon muszáj. Én speciel ha 200 kg lennék, nem örülnék neki, hogy valaki "csak" a súlyom miatt akar velem lenni.
2021. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
neked az miert lenne jo, ha ‘almaid noje’ par even belul valamilyen tulsuly okozta betegsegben meghalna? egyebkent ez nem normalis, hogy ez a perverziod.
2021. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem beteg vagy. Segítő szándékkal írom, hogy kezeltesd magad!
2021. febr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Azért keresek ekkora nőt,mert ez tetszik.

Tudom az USa tele van ilyen nőkkel,de én itthon szeretnék találni párt.

Csak van nálunk is ilyen hölgy,aki társra vágyik.

2021. febr. 22. 14:36
 7/26 anonim ***** válasza:
94%

Még mindig emlékszem, hogy valaki egy korábbi kérdésednél leírta hogy ismert egy 200+ nőt, de szegény belehalt a túlsúlya okozta egészségügyi problémáiba.


Erre te, kérdező, rögtön azt kérdezted, hogy pontosan hány kiló is volt.


Egyszerű tárgyként tekintesz rájuk, és a perverzségeden kívül tojsz rájuk magasról.

2021. febr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%
191 kg nem jó?
2021. febr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
De,nagyon jó lenne! Pláne,ha nem beugratás megint.
2021. febr. 22. 14:39
 10/26 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagyon perverz és beteges. Egy 200 kg-os nő nem tud rendes életet élni, előbb-utóbb belehal.
2021. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!