Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lelkileg sérült nőhöz milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkileg sérült nőhöz milyen társ illik szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy ugyan olyan lelkileg sérült férfi mint a nő? Vagy pedig inkább egy önbizalommal teli életvidám férfi aki segítene a nőnek legyőzni a lelki gondokat? Mert szerintem aki nem sérült lelkileg nem tudja nagyon megérteni azt aki viszont sok rosszat átélt már az életben és nem tud pozitívan gondolkodni. Mert sajnos én ilyen vagyok 33 éves létemre nagyon meggyötört vagyok lelkileg és ha ez még nem lene elég pluszban még pánikbeteg is vagyok. Úgy szeretnék egy olyan társat aki mellett önmagam lehetek és aki úgy szeret ahogy vagyok a hibáimmal együtt. De sajnos rájöttem hogy nagyon nehéz találni ilyen férfit.
2021. febr. 24. 13:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Semmilyen, szedd ossze magad, majd utana keress tarsat
2021. febr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%

Nekem oké az ilyen nő amennyiben részletesen elmeséli hogyan dolgozik azon h túllépjen a multján, milyen önreflexiós gyakorlatokat csinál minden nap, stb.

Ha csak sérült és bele is ragadt, red flag, nemszabad belemenni mert lehúzza a másikat.

2021. febr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem először magadat kéne rendbehoznod, egy társ nem arra van, hogy téged felépítsen. Más, ha már együtt vagytok X ideje és történik valami probléma, de egy eleve lelkibeteg emberrel nagyon nehéz kapcsolatot kialakítani.
2021. febr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
27%
Vmilyen szinten mindenki sérült. Én is, parom is. De ez nem jön le úgy direkt, mindketten szeretethiányosak voktunk de ez igy könnyű mert egymást erősítjük. Ha nagyobb a baj akkor az egészséges szenvedhet pl hangulatingadozástól, dühkitörésektől pl.
2021. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%
40-es, érett személyiség.
2021. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
Mi az, hogy "szedd össze magad"?! Úgy bírom ezt az általános ignoranciát a mentális problémákkal küzdőkkel kapcsolatban. Nem azt várja, hogy valaki kihúzza a sz*rból, hanem csak annyit, hogy valaki elfogadja a problémáival együtt (amelyeknek egyébként tudatában van, és ez már pluszpont).
2021. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
10%
Fiatal,vicces hapsi.
2021. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%

"Mi az, hogy "szedd össze magad"?! Úgy bírom ezt az általános ignoranciát a mentális problémákkal küzdőkkel kapcsolatban. Nem azt várja, hogy valaki kihúzza a sz*rból, hanem csak annyit, hogy valaki elfogadja a problémáival együtt (amelyeknek egyébként tudatában van, és ez már pluszpont)."

Na, akkor a következő szint, amikor felismered, hogy egy épkézláb párkapcsolat kialakításához és működtetéséhez elengedhetetlen egy lelki alapszint, jó néhány készség komolyabb defektusoktól mentes működése.

2021. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%
Nem erdemes ugy tarsat keresni, hogy a sajat problemaid is maguk ala temetnek. Eloszor azokat kell megoldanod. Senki nem akarja a masikat kikezelni. Aprobb dologk belefernek, amit te is meg tudsz oldani leginkabb magadban. De csomagot nem teszunk a masik nyakaba.
2021. febr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg ha elmeseled a párodnak a gondjaidat, és ő ezekkel együtt elfogad, akkor miért ne? Ha együtt jutok túl ezen a dolgon akkor az csak erősebbé teszi a kapcsolatot
2021. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!